• مدیر سازمان مردم نهاد پارسیک:

گزارش عملکردسازمان های مردم نهاد جوان در شهرک سعدی مستند منتشر می شود

آرزو حسین آبادی
آرزو حسین آبادی  
گزارش عملکردسازمان های مردم نهاد جوان در شهرک سعدی مستند منتشر می شود آرزو حسین آبادی

راستین آنلاین:مدیر سازمان مردم نهاد پارسیک گفت: گزارش عملکردسازمان های مردم نهاد جوان در شهرک سعدی مستند منتشر می شود.

آرزو حسین آبادی که درست از زمان وقوع سیل ششم فرودین ماه دفتر تسهیلگری شهرک سعدی را به مرکز هماهنگی سازمان های مردم نهاد فعال در عرصه خدمت رسانی به شهروندان سیل زده کرده است،با اشاره به خدمات این سازمان ها به شهروندان آسیب دیده از سیل افزود:در این مدت با حمایت های دفاتر امور اجتماعی و خانواده و بانوان و اداره کل ورزش و جوانان فارس توانسته ایم تسهیل کننده خدمت رسانی ها به مردم این منطقه از شهر باشیم.

وی با بیان اینکه از زمان وقوع سیل تا روز نهم فروردین بیش از 40 هزار پرس غذا برای مردم آسیب دیده از سیل در سه وعده غذایی توسط سمن ها تهیه و توزیع شده است گفت: پس از عبور شهرک سعدی از وضعیت بحرانی 72 ساعت نخست ،با برنامه ریزی انجام شده کمک ها به سمت تهیه و توزیع اقلام بهداشتی  و... سوق داده شد.

مسئول دفتر تسهیلگری شهرک سعدی با تاکید بر اینکه در ارائه این خدمات به مردم تنها از ظرفیت های 22 سازمان مردم نهاد جوان استان ،حمایت های شخص استاندار و اداره کل ورزش و جوانان استان استفاده شده است افزود:تهیه و توزیع بیش از 300 تخته  پتو و فرش ،لوازم خانگی و اقلام بهداشتی از جمله دیگرخدمات سازمان های مردم نهاد جوان استان به مردم سیل زده شهرک سعدی است.

حسین آبادی با بیان اینکه با شش ماه کار تخصصی و پایش محلات شهرک سعدی نقشه اجتماعی و  جامع این شهرک تیه شده است افزود:در پایان عملیات امداد رسانی به مردم ،سازمان های مردم نهاد گزارش عملکرد خود را به ریزترین  تفکیک  و واحد ساختمانی منتشر می کنند تا سیل بهانه ای برای برخی تسویه حساب های سیاسی تبدیل شود.

وی در پایان گفت:با حمایت های استاندار و اداره کل ورزش و جوانان،سازمان های مردم نهاد زیر مجموعه این اداره کل مسئولیت مرمت 20 باب منزل آسیب دیده از سیل را برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام /  101
3208 کلیک ها  آخرین ویرایش در جمعه, 16 فروردين 1398 16:28
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا