• معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان:

فارس استان همیشه سربلند در برنامه های مربوط به جوانان است

فارس استان همیشه سربلند در برنامه های مربوط به جوانان است
محمدمهدی تندگویان عکس:محمدپاسیار-میلادلارستان

راستین آنلاین:معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: فارس استان همیشه سربلند در برنامه های مربوط به جوانان است.

محمد مهدی تندگویان که پیش ازظهر امروز سه شنبه 14 اسفند درمراسم افتتاحیه همایش برزگ جوان ،کارآفرینی و گردشگری در شهر لار سخن می گفت با اشاره به ظرفیت های موجود در حوزه جوانان استان فارس افزود: اعتماد مجدد به جوانان، کشور را حفظ کرده است و هیچ راه حلی برای گذر از بحران جز اعتماد به جوانان نیست.

وی با بیان اینکه تشکل های جوانان، حاصل دستاورد دولت اصلاحات است و اگر دولت های بعدی با همان قدرت کار را ادامه می دادند شاهد تحول بزرگتری بودیم افزود:در ابتدای دولت تدبیر و امید در کشور زیر 100 تشکل فعال داشتیم اما هم اینک تعداد آنها به 2 هزار و 200 تشکل رسیده و با توافقی که با وزارت کشور داشتیم مقرر شد تا پایان دولت دوازدهم تعداد سازمان های مردم نهاد جوان به 6 هزار تشکل افزایش یابد و استان فارس در حوزه جوان در کشور پیشرو است .

تندگویان با بیان اینکه مردم با اعتمادی که به جوانان کرده اند می توان بحران ها را پشت سر گذاشت، بیان داشت: وارد یک جنگ اقتصادی شدیم که به مراتب دشوارتر از جنگ هشت ساله است و باز هم با اعتماد به جوان می توانیم این بحران ها را پشت سر بگذاریم.

وی اظهار داشت: بسیاری از تشکل های مردم نهاد جوان در کشور اشتغال ایجاد کرده اند و برخی از آنها افزون بر 300 نفر به کار گرفته اند که در خور توجه است.

معاون وزارت ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راه اندازی رصد خانه لارستان در سفر وی به این منطقه جنوبی استان فارس گفت: این رصدخانه که توسط سازمان مردم نهاد بیکران هستی و کمک خیرین ساخته شده، کار بسیار بزرگی است؛ چرا که هم ایجاد اشتغال می کند و هم موجب رونق گردشگری در این منطقه می شود و ما هم کمک خواهیم کرد تا فاز دوم این رصدخانه افتتاح شود.

معاون وزارت ورزش و جوانان همچنین اظهار داشت: دبیر خانه خیرین حوزه جوانان در کشور را در لارستان ایجاد خواهیم کرد و برای آن نیز بودجه در نظر می گیریم.

2985 کلیک ها  سه شنبه, 14 اسفند 1397 05:02
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا