• مدیرکل ورزش و جوانان فارس:

شهروندسالم، محور توسعه است

شهروندسالم، محور توسعه است حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: ارتقاء سطح سلامت شهروندان با توسعه ورزش همگانی میسر می شود.

حیدرعلی کامیاب که درنشست مشترک با شهردارمنطقه 5 شیراز سخن می گفت،ضمن استقبال از پیشنهاد افزایش سطح تعاملات و همکاری بین شهرداری و اداره ورزش و جوانان گفت: شهروند سالم، محور توسعه به شمار می‌رود.

وی نوع نگاه شهردارمنطقه 5شهرداری شیراز به ورزش و بحث سلامت شهروندان را قابل تقدیر دانست و گفت:با توسعه و نشر این نوع نگاه بین مدیران شهری بسیاری از چالش های کنونی شهر مرتفع خواهد شد.

دبیر شورای عالی ورزش استان شهرنشینی برنامه‌ریزی‌نشده را یکی از عوامل ایجادآثار منفی در  بر سلامت شهروندان دانست افزود: برنامه‌ریزان  مدیریت شهری می‌توانند با طراحی فضاهای شهری برای کمک به توسعه ورزش همگانی ، سهم خود را در بهبود سلامت شهرنشینان افزایش دهند.

کامیاب توسعه فرهنگی و رواج فرهنگ ورزش کردن را یکی از نیاز های اساسی کلان شهر ها دانست و این نیاز را اولویت نخست توسعه ورزش همگانی در کنار فراهم سازی زیر ساخت ها عنوان کرد.

وی با اشاره به شعار اعضای شورای شهر شیراز و شهردار این شهر درخصوص اداره شیراز براساس برنامه های انسان محور، سلامت شهروندان را بزرگ‌ترین سرمایه شهر شیراز و مدیران شهری آن دانست و افزود: اگر شهروندانی سالم و پویا داشته باشیم، ارزش افزوده و منافع زیادی برای شهر ایجاد شده و به مدیریت شهری کمک خواهد شد.

انتهای پیام /  101
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 21 آذر 1397 00:21
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا