• نائب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز:

حفظ استقلال کشوردرگرو رفتار مدبرانه است

ابراهیم صبوری:
ابراهیم صبوری:  
حفظ استقلال کشوردرگرو رفتار مدبرانه است ابراهیم صبوری:

راستین آنلاین:نائب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حفظ استقلال کشور در گرو رفتار مدبرانه برای حفظ ارمانهای اصیل انقلاب اسلامی است. 

ابراهیم صبوری  که ریاست شصتمین جلسه علنی شورا برعهده داشت، گفت: جهالت امروزی را درمانی نباشد مگر با عمل به سیره نبوی و برای جامعه‌مان الگویی بهتر نمی‌توان یافت مگر الگوی محمدی. 
وی افزود: در این زمانی که مرز بین حق و باطل و مرز بین ایمان و تردید در تاریکی فرو رفته، فرهنگ نبوی راه اطمینان بخشی است برای رسیدن به سعادت و کمال. 
نائب رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شرایط امروز و رفتار دولتمردان عهدشکن و کم خرد امریکایی ایجاب می‌کند که دقت بیشتری در حوزه‌ی دیپلماسی به خرج دهیم. 
صبوری ادامه داد: تعامل سازنده و هوشمندانه با دیگر کشورهای اروپایی و آسیایی می تواند کشور را از شرایط سخت تحریم ها برهاند. 
وی با اشاره به حضور با شکوه مردمی، به ویژه دانش اموزان و جوانان در راهپیمای۱۳ ابان افزود: این راهپیمایی بیانگر اراده‌ی عمومی برای دست یافتن به شعارهای انقلاب یعنی ازادی و استقلال است. 
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر شیراز ابراز امیدواری کرد که کشور با همت جوانان، راه‌های مبتکرانه‌ای برای رهایی از تحریم ها و دست یابی به استقلال اقتصادی در دنیای پر خطر امروز پیدا کند. 
صبوری خاطر نشان کرد: صبرو تحمل پیامبر اسلام در بدو بعثت تا تاسیس حکومت اسلامی در مدینه و عبور از بحران های سخت، الگوی مناسبی برای عبور شرایط سخت تحریم های ناجوانمردانه‌ی دولت امریکاست؛ امیدواریم تدبیر در مدیریت و همراهی با مردم زمینه ساز دستیابی به قدرتمندی ایران اسلامی در برابر همه قدرتهای جهانی شود.
انتهای پیام /  101
1593 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 15 آبان 1397 00:14
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا