• رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس:

نیروی انسانی بزرگترین سرمایه برای رسیدن به مفهوم واقعی توسعه است

نیروی انسانی  بزرگترین سرمایه برای رسیدن به مفهوم واقعی توسعه است
جوادجمشیدی

راستین آنلاین:رئیس مجمع مشورتی توسعه استان فارس گفت: نیروی انسانی  بزرگترین سرمایه برای رسیدن به مفهوم واقعی توسعه است.

جوادجمشیدی که درسومین نشست تخصصی روسای مجامع مشورتی توسعه استان های فارس سخن می گفت،اساس شکل گیری این مجمع را بهره بردن از فکر و اندیشه متخصصین و افرادبا توجه در حوزه های مختلف دانست و افزود: توسعه و تحول اجتماعی،ضرورتی حياتی برای تامین نيازها و ملزمات نسل های آينده و در حال به شمار می آيد.

وی افزود:اين مهم در گرو اشراف و آگاهی به مولفه های فرهنگی توسعه انتخاب درست مقاصد و هدف های سنجيده وسايل و شيوه های دستيیابی به آنها است.

عضو هیات رئیسه مجمع مشورتی توسعه استان های کشور با تاکید برلزوم توجه به سرمایه های انسانی درمسیر توسعه به مصوبه عدم استفاده از بازنشستگان در مسئولیت های اجرایی اشاره کرد و افزود:شرایط کنونی به منزله یک امتحان سخت برای تصمیم گیران و تصمیم سازان کلان اجرایی کشور است.

جمشیدی توجه و تعهد به اصل شایسته سالاری را انتخاب جایگزین برای مدیران بازنشسته یک ضرورت اجتناب ناپذیردانست و افزود: انتخاب و انتصاب مسئولین ردههای مختلف اداری و اجرایی یکی از مسایل مهم و ضروری و از وظایف خطیر هر دولتی و از مفاهیم بنیادین در اندیشه سیاسی است.

وی بابیان اینکه  مهمترین عامل دوام یک نظام سیاسی، شایستگی مسئولین آن است افزود:اگر مدیران شایسته و تربیت یافته در راس سازمانها قرار گیرند،کیفیت فعالیتهای سازمانی به طور فزایندهای بهبود خواهد یافت.

جمشیدی ابراز امیدواری کرد اجرای صحیح  طرح عدم بکارگیری بازنشستگان عمل سرعت بخشیدن به روند توسعه در کشور باشد.

1596 کلیک ها  یکشنبه, 22 مهر 1397 10:57
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا