• مدیرکل دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری فارس:

برخی مدیران نیروی جوانان را مانعی برای پیشرفت خود می دانند

بتول معلم
بتول معلم  
برخی مدیران نیروی جوانان را مانعی برای پیشرفت خود می دانند بتول معلم

راستین آنلاین:مدیرکل دفتراموراجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: برخی مدیران نیروی جوانان را مانعی برای پیشرفت خود می دانند.

بتول معلم که دردیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس سخن می گفت،با بیان اینکه جوانان خود را در سود و زیان جامعه شریک و ذی نفع می دانند افزود:باید قبول کنیم که نتوانسته ایم از ظرفیت های جوانان به نحو احسن استفاده کنیم.

وی باابرازخرسندی ازتوسعه کمی و کیفی سازمان های مردم نهاد دراداره کل ورزش و جوانان استان فارس طی چند سال گذشته ،از عملکرد مدیرکل این اداره و معاون فرهنگی و امورجوانان آن تقدیر کرد و افزود:مدیران ما باید باورکنند که سازمان های مردم نهاد مانع کارآنها نیستند،بلکه می توانند بازوی حمایتی آنها در بسیاری ازحوزه ها باشند.

معلم درادامه خواستارالگو برداری از استان های موفق در فرصت دادن به سازمان های مردم نهاد شد وافزود:وجود تشکل های مردم نهاد جامعه را ازاداره به صورت خود رایی به سمت افزایش مشارکت اجتماعی هدایت می کند.

وی بابیان اینکه بها دادن به سازمان های مردم نهاد یعنی مشارکت دادن بخش عمده از جمعیت جامعه که عموما جوان هستند، افزود: باید بپذیریم که جامعه را بایدبه شیوه مشارکت در تصمیم‌گیريها، برنامه‌ریزي و اداره امور‌، اداره کرد چراکه از یک سو ظرفیتها براي جلب مشارکت و حضور مردم بالا رفته است و از سوي دیگر مسائل پیچیده‌تر از آن هستند که به وسیله تعداد معدودي قابل حل ‌باشند.

انتهای پیام /  101
2620 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 شهریور 1397 15:19
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا