• لیلا دودمان:

پالوده شیرازی ثبت جهانی می‌شود

پالوده شیرازی ثبت جهانی می‌شود
جشنواره پالوده شیرازی رضا قادری

راستین آنلاین:عضو شورای اسلامی شهر شیراز از استقبال کم نظیر شهروندان و مسافران از جشنواره پالوده شیرازی خبر داد.

«لیلا دودمان» عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: پیرو برنامه‌ریزیهای کمیسیون فرهنگی ورزشی اجتماعی شورا در سال 96 مقرر شد که رویدادهای متنوعی در سطح شهر شیراز جهت افزایش حضور و نشاط اجتماعی و حمایت از گروههای مختلف مردمی برگزار شود.

وی ادامه داد: اولین رویداد جشنواره پالوده شیراز است که بمناسب ثبت در میراث ناملموس جهانی روز پنجشنبه ۱۵ شهریور آیین افتتاحیه آن برگزار شد.

به گفته دودمان این رویداد با همکاری شورای شهر شیراز، سازمان فرهنگی،ورزشی و اجتماعی شهرداری شیراز، صنف بستنی و فالوده فروشان و شهرداری منطقه فرهنگی تاریخی از چهارشنبه 14شهریور تا 16شهریور در مقابل بازار وکیل برگزار می شود.

وی استقبال از این جشنواره توسط شهروندان و مسافران کم نظیر توصیف کرد و افزود:

این رویدادها علاوه بر معرفی پتانسیلهای مختلف شهر شیراز، باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی  می‌شود و علاوه بر آن به رونق اقتصادی منطقه نیز کمک خواهد کرد.

نایب رییس کمیسیون حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر شیراز از برگزاری سوگواره نمایش‌های آیینی در شیراز خبر داد و گفت: دومین رویداد با موضوع نمایشهای ایینی و دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در ایام محرم برگزار خواهد شد.

دودمان اظهار امیدواری کرد با همکاری نهادهای مختلف و هم افزایی تواناییها شاهد حمایت و استقبال  مردمی از این رویدادها باشیم.

1070 کلیک ها  جمعه, 16 شهریور 1397 02:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا