دکل های مخابراتی زیر ذره بین شورای شهر

علی ناصری
علی ناصری  
دکل های مخابراتی زیر ذره بین شورای شهر علی ناصری

راستین آنلاین:درحالیکه تکثیرمهارنشدنی دکل های مخابراتی درچندسال اخیرنارضایتی شهروندان شیرازی رابه دنبال داشته  حالا کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی این شهر دست بکار شده و شهرداری را ملزم به ارائه لایحه ساماندهی این دکل ها کرده است.

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز که درحاشیه جلسه علنی این شورا و پس از تصویب طرح مرتبط کمیسیون متبوعش پیرامون دکل های مخابراتی سخن می گفت،افزود:

به منظور ساماندهی و صدور مجوز احداث پایه‌ی دکل و ایستگاههای مخابراتی مرتبط، مقرر شد شهرداری ضمن در نظر گرفتن موضوعات و مسائل فنی و سلامت محور، لایحه مربوطه که موجب ایجاد ضابطه های معین و مشخص با رعایت استاندارد های لازم در ابعاد مختلف به شهروندان می شود را در مدت یکماه آینده تدوین و جهت بررسی به شورا ارائه کند.

وی افزود : به منظور جلوگیری از بهم ریختگی سیما و منظر شهری و اسیبهای احتمالی تازمان ارائه لایحه از سوی شهرداری و تصویب در صحن شورا، شهرداری از صدور هرگونه مجوز احداث تجهیزات مخابراتی در سطح شهر خودداری کند.

این طرح در حالی بعد ازظهرامروز دوشنبه  به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر شیراز رسید که به اعتقاد کارشناسان ، آسیب روانی یکی از مهم‌ترین مواردی است که این دکل‌ها در تمام دنیا از جمله ایران ایجاد می‌کنند آسیب هایی که  در نهایت می‌تواند باعث آسیب جسمی شود.

انتهای پیام /  101
1784 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 مرداد 1397 21:22
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا