نشاط اجتماعی اولویت نخست برنامه ریزی های اوقات فراغت باشد

حیدرعلی کامیاب
حیدرعلی کامیاب  
نشاط اجتماعی اولویت نخست برنامه ریزی های اوقات فراغت باشد حیدرعلی کامیاب

راستین آنلاین:دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: باید نشاط اجتماعی اولویت نخست برنامه ریزی های اوقات فراغت باشد. 

حیدرعلی کامیاب که در جلسه این ستاد با موضوع برنامه ریزی اوقات فراغت سخن می‌گفت با اشاره به اقدامات انجام شده توسط اداره کل ورزش و جوانان فارس در نقاط مختلف این استان گفت: توسعه اماکن ورزشی جهت برنامه ریزی در راستای پربار شدن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در شهر و روستاهای استان اقدامی لازم اما کافی نیست. 
وی خواستار ورود جدی دستگاه های مختلف به بحث اوقات فراغت نوجوانان و جوانان شد و افزود: نباید گمان کنیم که اوقات فراغت محدود به سه ماهه تابستان است. 
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با بیان اینکه اوقات فراغت فرصتی شایسته برای بازیابی انرژی های از دست رفته انسان ها و به دست آوردن نشاط دوباره است گفت: تعبیر ما در ارتباط با اوقات فراغت از نشاط اجتماعی این است که با برنامه‌ریزی دقیق، کارشناسی شده و عملیاتی می توان جامعه را به سمت با نشاط شدن حرکت داد. 
کامیاب شاد بودن و با نشاط بودن را دو مقوله جدا از یکدیگر عنوان کرد افزود: شادی و نشاط یک ضرورت برای زندگی موفق در دنیا است. 
وی مهمترین کارکرد برنامه ریزی برای اوقات فراغت را غنی ساختن کیفیت زندگی و رشد ابعاد مختلف شخصیت فرد دانست و گفت:، به صراحت می توان گفت که برنامه ریزی دقیق برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان می‌تواند مسیر تکامل شخصیتی نوجوان و به تبع آن ارتقای سلامت روانی جامعه را هموار سازد.
انتهای پیام /  101
787 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 خرداد 1397 13:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا