تاکید فرج اله رجبی برلزوم تسریع در روندبازسازی بیمارستان شهید بهشتی شیراز

فرج اله رجبی
فرج اله رجبی  
تاکید فرج اله رجبی برلزوم تسریع در روندبازسازی بیمارستان شهید بهشتی شیراز فرج اله رجبی

راستین آنلاین:نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی برلزوم تسریع در روندبازسازی بیمارستان شهید بهشتی شیرازتاکیدکرد.

فرج اله رجبی با حضور در بیمارستان  شهید بهشتی شیراز ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان با مدیران ، کارکنان و  بیماران این مجموعه نیز دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار که دکتر امیری مدیریت درمان استان نیز حضور داشت با اشاره به اهمیت ، ضرورت  و حساسیت  بالای حوزه درمان و خدمات این بخش به مردم گفت : تمام تلاش ما این باید باشد که بیمار و خانواده وی در حداکثر شرایط بهینه و پوشش مناسب بیمه ای خدمات مورد نیاز خود را تامین کنند .

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور روند تعمیرات و بازسازی این بیمارستان را مطلوب و مناسب ارزیابی و اضافه کرد : تلاش ما این است که  مجموعه بیمارستان شهید بهشتی که از با سابقه ترین بیمارستان های شهر شیراز است با نوسازی و تجهیزات  کامل و  بروز بتواند بهترین و مطلوب ترین  خدمات درمانی را به مراجعین دهد چرا که با توجه به پوشش صد در صدی هزینه های بیماران تامین اجتماعی در این بیمارستان حجم مراجعین آن  بالا بوده و با تجهیز کامل و مطلوب بودن خدمات درمانی این  بیمارستان بخش قابل توجهی از نیازهای درمانی مردم تامین خواهد شد .

رجبی در پایان خاطر نشان ساخت که شخصا بودجه لازم برای  اتمام روند بازسازی و بهسازی تجهیزات این بیمارستان را  در وزارت رفاه پی گیری و تامین  نموده تا بازسازی و تجهیز این بیمارستان  به بهترین نحو ممکن برای شهروندان شیرازی انجام گیرد .

انتهای پیام /  101
1334 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 19 خرداد 1397 01:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا