اتاق فکری جوانان حلقه اتصال جوانان، جامعه و مدیران خواهد بود

علی رضایی
علی رضایی  
اتاق فکری جوانان حلقه اتصال جوانان، جامعه و مدیران خواهد بود علی رضایی

راستین آنلاین: معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل و ورزش جوانان استان فارس از تشکیل وآغاز بکار، اتاق فکر جوانان همزمان با هفته جوان خبر داد و گفت: این اتاق فکر حلقه اتصال جوانان، جامعه و مدیران کشور خواهد بود.

علی رضایی که پیش از ظهر امروز شنبه هشتم اردیبهشت به مناسبت آغاز هفته جوان در یک کنفرانس خبری سخن می‌گفت افزود: این اتاق فکر متشکل از ۱۵ نفر جوان نخبه استان خواهد بود که توسط بنیاد نخبگان استان، دانشگاه شیراز و دانشگاه علوم پزشکی این شهر ودیگر دستگاه های ذی ربط به عنوان قطب های علمی استان معرفی خواهند شد.

وی همچنین از شناسایی و معرفی جوانان برتر در حوزه رسانه توسط انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری فارس برای اولین بار در استان فارس نیز خبرداد.

رضایی در بخش دیگری از صحبت‌هایش یکی از اهداف چشم انداز وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان را اشتغالزایی عنوان کرد و افزود: بر اساس این چشم انداز تورهای گردشگری جوانان با موضوع بوم گردی، استارتاپ ها و ایجاد اشتغال با هدف بررسی قابلیت ایجاد اشتغال در صنایع خرد و بزرگ در شهرهای لار، لامرد، پاسارگاد و شیراز فعالیت‌های خود را همزمان با هفته جوان آغاز خواهند کرد.

 

وی با تقدیر از همکاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اداره کل ورزش و جوانان افزود: شعار امسال این وزارتخانه شاد زیستن را تجربه کنیم است که قرابت این شعار با چشم اندازهای اداره ورزش و جوانان در حوزه جوانان باعث شده تا همکاری معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان با دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای بسترسازی جهت شادزیستن جوانان بیش از پیش شود

انتهای پیام /  101
2406 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 09 ارديبهشت 1397 08:32
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا