جوان باوری و جوان یاوری به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود

هادی پژوهش جهرمی
هادی پژوهش جهرمی  
جوان باوری و جوان یاوری به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود هادی پژوهش جهرمی

راستین آنلاین:معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استانداری فارس گفت: جوان باوری و جوان یاوری بایدبه یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود.

هادی پژوهش جهرمی که پیش از ظهر امروز سه‌شنبه چهارم اردیبهشت ماه در ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس سخن می‌گفت با اشاره به اینکه یک چهارم جمعیت استان را جوانان تشکیل می‌دهند افزود: احساس سرخوردگی و افسردگی در نسل جوان یکی از بزرگترین آسیب هایی است که یک جامعه را تهدید می کند.
وی  همه دست‌اندرکاران جامعه را در قبال جوانان و مسائل مربوط به آن ها مسئول دانست و افزود: اگر به دنبال آینده‌ای بهتر برای کشورمان هستیم باید جوانان پر انگیزه شاداب و بانشاط و سالم را تحویل اجتماع  دهیم.
 پژوهش با بیان اینکه جوان مریض و افسرده نمی تواند آینده کشور را بر اساس آرمان‌ها و ایده‌آل‌های شکل دهد گفت: پویایی کشور در تمام حوزه‌ها در گروه داشتن نسل جوانی با انگیزه و شاداب است.
وی با انتقاد از نگاه‌هایی که اعتماد به جوانان را خطرناک می‌داند خواستار اختیار دادن به جوانان در امر تصمیم گیری و تصمیم سازی برای جامعه شدو افزود:هفته جوان فرصت خوبی است تا در این مسیر گام برداریم.
معاون سیاسی، امنیتی و  امور اجتماعی استانداری فارس با اذعان به وجود محدودیت‌هایی خاص در حوزه های مختلف گفت: نباید اجازه دهیم محدودیت‌های نظیر محدودیت‌های عاملی برای به انزوا کشاندن جوانان شود. پژوهش با بیان اینکه وقتی از جوانان صحبت می‌کنیم منظور فقط جوانان شهرهای بزرگ نیست افزود: نباید از ظرفیت جوانان روستایی نیز غافل شد.
وی خواستار درگیر کردن دهیاران در برنامه‌های هفته جوان شدو گفت: باید از فرصت هفته جوان برای ایجاد نشاط در روستاها و بین نسل جوان حاضر در این نقاط از استان استفاده کرد.
انتهای پیام /  101
2653 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397 17:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا