چاپ کردن این صفحه

اپلیکیشن itaxi «آی تاکسی» وارد ناوگان تاکسیرانی شد

مرتضی ضامنی
مرتضی ضامنی  
اپلیکیشن  itaxi «آی تاکسی» وارد ناوگان تاکسیرانی شد مرتضی ضامنی

راستین آنلاین:مدیر اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با اشاره به ورود سامانه "I taxi" به ناوگان تاکسیرانی گفت: اپلیکیشن" itaxi " توسط سازمان تاکسیرانی طراحی شده، و حدود دو ماه است که این اپلیکیشن در ناوگان های تاکسیرانی مورد استفاده قرار گرفته است.

مرتضی ضامنی اظهار داشت : جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان و همچنین دسترسی آسان و سریع و ایمن به ناوگان حمل و نقل عمومی ، طراحی این اپلیکیشن توسط سازمان تاکسیرانی در دستور کار قرار گرفت .

وی گفت : این اپلیکیشن به صورت رایگان تحت اختیار سازمان تاکسیرانی شهرهایی مانند قزوین، همدان،شیراز،یاسوج،قزوین،سنندج،بندرعباس،قشم،اهواز،آبادان و نیشابور قرار گرفته است ، و تعدادی از رانندگان تاکسی از طریق اپلیکیشن " itaxi " به مردم خدمات رسانی می کنند.

مدیر اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: کلیه رانندگانی که در سیستم سامانه برخط " I taxi " فعالیت می کنند مورد تایید شهرداری و سازمان تاکسیرانی هستند.

روی عکس کلیک کنید

وی بیان داشت : رانندگانی که خواستار استفاده از این اپلیکیشن هستند، لازم است که در کلاس های آموزشی شرکت کنند.

مرتضی ضامنی افزود: در حال حاضر اولویت با رانندگانی است که تحت نظر ناوگان تاکسیرانی هستند و در صورتی که در شهری به تعداد کافی تاکسی جهت ارائه خدمات وجود نداشته باشد، می توانند از آژانس های تلفنی که تحت نظر شهرداری هستند ، استفاده نمایند.

وی گفت : با توجه به اینکه کلیه خدمات در این سامانه به صورت نرم افزاری است و عوامل انسانی حذف شده، قطعا مسافران هزینه کمتری پرداخت می نمایند، و هزینه ها متناسب با مصوبات شورای شهر متفاوت خواهد بود.

وی در پایان افزود: چنانچه ناوگانی مجوز تردد در خارج شهر را داشته باشد می تواند مسافرین برون شهری را به مقصد برساند.

 

انتهای پیام /  101
5889 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 فروردين 1397 15:10
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بیشتر بخوانید 101