دعوت انتقال خون از تهرانی‌ها برای اهدای خون

اهدای خون
اهدای خون  
دعوت انتقال خون از تهرانی‌ها برای اهدای خون اهدای خون

راستین آنلاین: سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به برودت هوا در تهران و نیاز به خون و فرآورده‌های خونی از تهرانی‌هایی که منزل‌شان در نزدیکی مراکز اهدای خون است و مشکل تردد ندارند، خواست برای اهدای خون به این مراکز مراجعه کنند.

دکتر بشیر حاجی‌بیگی با اشاره به بارش برف در استان تهران، گفت: باتوجه به برودت هوا و کاهش حضور اهداکنندگان خون و نیاز به خون و فرآورده‌های خونی از تمامی هموطنان دعوت می‌شود برای اهدای خون به پایگاه‌ها و مراکز انتقال خون استان تهران در نزدیکترین مرکز مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تمامی مراکز و پایگاه‌های اهدای خون استان تهران به جز مراکز رباط کریم و شهر قدس امروز فعال و آماده ارائه خدمت هستند، تاکید کرد: از آنجایی که راه‌ها بسته است و به دلیل مشکلات تردد در سطح استان، از مردمی که منزلشان در نزدیکی پایگاه‌های انتقال خون است و مشکلی برای تردد به این مراکز ندارند، برای اهدای خون مراجعه کنند. به عنوان مثال هموطنانی که منزلشان در نزدیکی مرکز وصال انتقال خون در خیابان وصال، بلوار کشاورز و... است برای اهدای خون مراجعه کنند.

وی اعلام کرد که انتقال خون استان تهران باید جوابگوی 170 بیمارستان و مرکز درمانی برای تامین خون و فرآورده‌های خونی باشد، بنابراین نیاز است که مردمی که منزلشان در نزدیکی مراکز اهدای خون است،  برای اهدای خون مراجعه کنند.

در ادامه لیست مراکز فعال اهدای خون استان تهران می‌آید:

- مرکز جامع وصال ساعت پذیرش 8 صبح الی 20
- مرکز جامع ستاری ساعت پذیرش 8 صبح الی 20
- مرکز آزادی 8 صبح الی 15
- مرکز پیروزی 8 صبح الی 17
-مرکز افسریه 8 صبح الی 15
- مرکز شهرری 8 صبح الی 17
- مرکز  متروامام خمینی(ره)   صبح 8 الی 15
- مرکز چیذر 8 صبح الی 15
- مرکز  ورامین 8 صبح الی 14:30
- مرکز شهریار 8 صبح الی 15
- مرکز شهید رجایی 8 صبح الی 14

انتهای پیام /  106
586 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 08 بهمن 1396 12:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا