چاپ کردن این صفحه

آذری جهرمی : علی رغم دستور رییس جمهوری جوانگرایی هنوز اتفاق نیافته است

محمدجواد آذری جهرمی
محمدجواد آذری جهرمی  
آذری جهرمی : علی رغم دستور رییس جمهوری جوانگرایی هنوز اتفاق نیافته است محمدجواد آذری جهرمی

راستین آنلاین: آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در اختتامیه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان گفت: در نشست هایی که با جوانان داشتیم طرح را مطرح کردند و مطالباتی داشتند، باید به آنها رسیدگی کرد.

 وزیرارتباطات در اختتامیه مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان با بیان اینکه باید جوانگرایی کنیم گفت :  علی رغم دستور رییس جمهور مبنی بر اینکه حداقل دومعاون جوان انتخاب شوند هنوز این اتفاق رخ نداده  است ، رییس جمهور از خودشان شروع کردند و من را به عنوان  وزیر انتخاب کردند.

وی ادامه داد: باید به جوان ها میدان داد اینگونه نباشد که وقتی در زمان نیاز هستیم جوانان را فرا بخوانیم و بعد از ان فراموششان کنیم.

جهرمی با اشاره به رشادت های جوانان فارس در دفاع مقدس گفت: بیش از ۴۰۰ هزار شهید در فارس داشته ایم ، میانگین اکثریت زیر بیست سال است.

 وزیر ارتباطات ادامه داد: درطول برنامه ششم توسعه در وزارت ارتباطات ۵۰ درصد پرسنل بازنشسته شدند وطبق دستور العمل  به اعزای هر سه نفر بازنشسته یک نفر می تواند وارد شود.

وی ادامه داد: روند اقتصاد دنیا به سمت نقش افرینی جوانان  میرود در ده شرکت دنیا به لحاظ گردش مالی ۹ تا از انها  در حوزه ارتباطات هستند.

وی افزود: اقتصاد دیجیتال اقتصاد دنیا خواهد بود و این جریان خلاقیت می خواهد  ، خلاقیت و نو اوری دست جوانان است

جهرمی  با اشاره به تنها راه پیشرفت جامعه گفت: ما مجبوریم به جوانان اعتماد کنیم، اگر می خواهیم پیشرفت کنیم باید به سمت جوانان برویم.

وزیر ارتباطات ادامه داد:پدران ما با یک طرح جدیدی تغیراتی را در این کشور  ایجاد کردند و بایک اعتقاداتی جوانان دیروز از زیر بار حرف استکبار جهانی بیرون امدند

وی افزود:امروز نیز جوانان  باید هوشیار باشند و آن نیز باید همراه با امید باشد اگر امید نباشد با مشکل مواجه خواهیم شد.

 جهرمی ادامه داد:هوشیاری این است که شفافیت ایجاد کنیم، جوانان امروز باید خودساخته باشند و کسانی که دنبال نا امیدی هستند  را بشناسند و به انها متکی نباشند ،جوانان نیز باید مطالبه گر باشند، امید اگر از بین رفت  دیگر به راه درست بازگشتن اشتباه است.

جهرمی بیان داشت: هزینه نگهبانی و حراست برخی از سایت های مازاد ۳۶دمیلیارد تومان است

وزیر ارتباطات در خاتمه گفت:ر این سایت هارا ببندیم بسیاری بیکار می شوند، بسیاری مشکل داشتیم در حوزه حمل و نقل و ترافیک و بهره وری از صنعت برق  فناوری دخیل است.

دولت برای ورود به عرصه دیجیتال برنامه ریزی کرده و اقدام خواهد کرد که با وجود ظرفیتی که دارد به جایگاه  اصلی خود در منطقه از نظر اقتصاد دیجیتال برسیم.

انتهای پیام /  106
839 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 07 بهمن 1396 12:38
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بیشتر بخوانید 106

موارد مرتبط