چاپ کردن این صفحه

معاون اول رئیس جمهور در شیراز میهمان جوانان می‌شود

معاون اول رئیس جمهور در شیراز میهمان جوانان می‌شود علی رضایی

راستین آنلاین:معاون فرهنگی و امورجوانان  اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: معاون اول رئیس جمهور در شیراز میهمان جوانان می شود.

علی رضایی با اشاره به برگزاری مجمع ملی جوانان کشور که طی سه روز و از پنجشنبه هفته جاری در شهر شیراز برگزار می شودافزود:در این مجمع  اسحاق جهانگیری،معصومه ابتکار،سورنا ستاری و شهیندخت ملاوردی  معاونین رئیس جمهور،وزیر ورزش و جوانان و معاونین وی ،وزیر ارتباطات وتعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در جمع صمیمانه جوانان منتخب سازمان های مردم نهاد کشور حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه مجمع ملی جوانان همان پارلمان جوانان است که تغییر نام داده است افزود:منتخبین سازمان های مردم نهاد کشور در این سه روز در کنار بحث و تبادل نظر پیرامون اساسنامه این مجمع و به رای گذاشتن آن برای تصویب نهایی در کارگاه های مختلف به بحث وگفتگو در مورد مسائل مختلف خواهند پرداخت.

رضایی هویت بخشی به جوانان را یکی از ضروریات جامعه کنونی ما عنوان کرد و گفت: امروزه علاوه بر نیازهای اساسی جوانان در بحث مسکن، اشتغال و ازدواج که نیازهای پایه محسوب می شوند، توجه به خودیابی و خودباوری جوانان یک ضرورت است.

وی جوانان را سرمایه های ملی درتمامی حوزه ها اعم از فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ورزشی انست و افزود: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان، گام های اساسی و ویژه ای برای هویت بخشی به نسل جوان  برداشته است.

گفتنی است مجمع ملی جوانان کشور از پنجشنبه این هفته به مدت سه روز در شیراز برگزار می شود واسحاق جهانگیری نیز در آخرین روزبرگزاری آن  سخنران این مجمع خواهد بود.

انتهای پیام /  106
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 04 بهمن 1396 09:10
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

بیشتر بخوانید 106

موارد مرتبط