ثبت‌نام ازمتقاضیان کسر خدمت‌های جدید سربازی در دقایق آخر

موسی کمالی
موسی کمالی  
ثبت‌نام ازمتقاضیان کسر خدمت‌های جدید سربازی در دقایق آخر موسی کمالی

راستین آنلاین: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اعلام آخرین مهلت ثبت‌نام کنندگان برای بهره‌مندی از کسر خدمت‌های ایثارگری، رزمنده‌ای و آزادگی تاکید کرد: این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

سردار موسی کمالی درباره آخرین آمار ثبت نام کنندگان برای بهره‌مندی از کسر خدمت‌های ایثارگری، آزادگی و رزمندگی اظهار کرد:‌ امروز دهم دی‌ماه آخرین مهلت ثبت نام برای بهرمندی از کسر خدمت‌ها بود که برابر آمارها تا صبح امروز بیش از ۳۲۵هزار نفر در این طرح ثبت نام کردند و پیش بینی می‌شود تا پایان ساعت اداری امروز این آمار به ۳۴۰ هزار نفر برسد.

 وی با بیان اینکه این ۳۴۰ هزار نفر، تعداد رزمندگان است، اظهار کرد: ممکن است برخی از افراد دارای دو فرزند باشند که آمار قطعی بعد از انجام بررسی‌ها اعلام خواهد شد.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، درباره اینکه آیا امکان تمدید این مهلت وجود دارد یا خیر؟ گفت:‌خیر هیچ برنامه‌ای برای تمدید ثبت نام تا پایان امسال وجود ندارد و افرادی که به هر دلیل نتوانسته‌اند در این طرح ثبت‌نام کنند، دیگر تا پایان امسال امکان ثبت نام ندارند.

کمالی درباره اینکه ممکن است در سال آینده فرصتی برای ثبت نام به این افرد داده شود؟ گفت:‌ احتمالا در سال آینده زمانی برای ثبت‌نام افراد جامانده داده خواهد شد، اما اگر این فرصت داده شود، فرصتی هم داده خواهد شد که برخی افراد اطلاعات خود را تصیح کنند.

رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه عملیات راستی‌آزمایی اطلاعات آغاز شده، گفت:‌ از عصر امروز اقدامات اجرایی برای تشخیص ۲۰ هزار نفر نخست در سال ۹۵ آغاز خواهد شد تا به این ترتیب این افراد به زودی کسر خدمت‌های خود را دریافت کنند.  

کمالی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه احتمال افزایش ساعت مراکز پلیس + ۱۰ وجود دارد یا خیر؟ گفت:  چنین موضوعی هنوز اعلام نشده، اما تمام دفاتر پلیس + ۱۰ موظف هستند تا آخرین نفر حاضر در دفاتر را ثبت نام کنند و سپس به کار خود پایان دهند.

انتهای پیام /  106
645 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 دی 1396 14:19
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا