دوشنبه, 25 تیر 1397 12:57

شیراز می تواند به عنوان یک جهانشهر به دنیا معرفی شود

شیراز می تواند به عنوان یک جهانشهر به دنیا معرفی شود
حیدرعلی کامیاب
راستین آنلاین:دبيركل پايتخت جوانان جهان اسلام گفت:با استفاده ازفرصت پیش رو می توان شیراز را به عنوان یک جهانشهر به دنیا معرفی کرد.

حیدر علی کامیاب که درسومین جلسه هماهنگي دستگاه هاي اجرايي استان بمنظور برگزاری مراسم افتتاحيه پايتخت جوانان جهان اسلام در شهر شيرازسخن می گفت، از برگزاری مراسم افتتاحیه عنوان پایتخت جوانان اسلام درتالارحافظ شیراز خبردادو گفت: انتخاب این شهر به عنوان پایتخت جوانان جهان اسلام یک اعتبار بین المللی است اما بدون کمک دیگر دستگاه هابرنامه های پایتخت جوانان جهان اسلام اجراشدنی نیست.

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس بااشاره به فرصت طلایی کسب این عنوان برای معرفی هرچه بیشتر شهر شیراز به جهانیان خصوصا مردم کشورهای اسلامی گفت: با توجه به پیشینه تاریخی این شهر و شرایط فرهنگی آن،برگزاری یک مراسم افتتاحیه درخور شان می تواند شیراز را به یک شهر بین المللی تبدیل کند.

کامیاب بابیان اینکه مسئولان سازمان همکاری اسلامی شناخت بسیارخوبی از تاریخ،فرهنگ و مفاخر شهر شیرازدارند افزود: این شهر در طول زمان آثار تاریخی بی نظیر و ارزشمندی را به یادگار گذاشته و این موضوع باعث شده تا به عنوان کلکسیون ویژه ای از میراث فرهنگی و معنوی مطرح باشد.

وی باتاکید براینکه  برای به دست آوردن جایگاه ویژه شیراز درعرصه بین المللی عزم جدی داریم گفت:سال 2017 می تواند نقطه عطف حرکت به سمت این هدف بزرگ باشد.

429 کلیک ها  پنج شنبه, 09 دی 1395 22:26
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا