سه شنبه, 01 آبان 1397 03:00

ساخت مجتمع‌های بزرگ خیرساز صدرهاشمی در نقاط مختلف کشور دنبال می‌شود

ساخت مجتمع‌های بزرگ خیرساز صدرهاشمی در نقاط مختلف کشور دنبال می‌شود
کلنگ زنی مجتمع صدرهاشمی

راستین آنلاین:سیدمحمدصدر هاشمي نژاد امروز در مراسم آغاز ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی، فرهنگی، ورزشی و درمانی جنوب کشور در شیراز  که توسط بنیاد خیریه فرهنگی آموزشی صدرهاشمی‌نژاد ساخته می‌شود، اظهار داشت: مجتمع بزرگ صدرهاشمی در شیراز دومین مرکز آموزشی کشور است و امیدواریم در دو تا سه سال آینده افتتاح و به همراه دانش‌آموزان این مرکز و کرمان ساخت مجتمعی دیگر در دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شود.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته باید بی‌بضاعت‌ترین و با استعدادترین دانش‌آموزان برای این مدارس انتخاب شوند و حداکثر تلاش ما این است در عالی‌ترین استانداردهای آموزشی و پرورشی رشد کنند.

صدرهاشمی‌نژاد تصریح کرد: تا هر زمانی که زنده باشم این راه را  ادامه می‌دهم و تصمیمی نیز گرفته شده تا در نبوده بنده این راه همچنان ادامه داشته باشد.

این نیک‌اندیش خاطرنشان کرد: کارهای زیادی در زندگی خود انجام داده‌ام ولی جنس کار ساخت مجتمع‌های آموزشی و تحصیل دانش‌آموزان در آن متفاوت بوده است.

صدرهاشمی‌نژاد گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته ساخت دانشگاه نیز در دست اقدام است و به دنبال این هستیم تا در کنار ساخت 32 مجتمع بزرگ آموزشی در کشور برای تحصیل آنان در دانشگاه نیز برنامه‌ریزی کنیم.

صدرهاشمی‌نژاد گفت: زمان تحصیل در دانشگاه همزمان در اتاق کپی دانشگاه مشغول بوده و ماهانه نیز 90 تومان حقوق می‌گرفتم.

وی بیان کرد: هوای تبریز سرد بود و تنها لباس من یک کت وشلوار بود  و آن زمان آرزوی پوشیدن کاپشن لحافی‌های آن دوره را داشتیم تا اینکه خداوند به من کمک کرد تا پس از سال‌ها امروز به جایی برسم که تمام دغدغه زندگی خود خدمت به مردم باشم.

در این مراسم کتاب دلنوشته های دانش آموزان مدرسه زندگی صدرهاشمی کرمان رونمایی شد.

605 کلیک ها  جمعه, 26 آذر 1395 00:09
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا