پنج شنبه, 26 مهر 1397 12:47

سقوط بالگرد در دریای خزر؛پنج سرنشین بالگرد شرکت نفت کشته شدند

پنج سرنشین بالگرد شرکت نفت کشته شدند

راستین آنلاین :فرماندار شهرستان بهشهر گفت :هر پنج سرنشین بالگرد شرکت نفت که بامداد امروز یکشنبه در دریای خزر سقوط کرد، کشته شدند.

 تاکنون با کمک تیم های امداد و نجات هلال احمر و سایر گروه های دیگر، اجساد سه تن از کشته شدگان این حادثه از آب بیرون کشیده شد.
وی اضافه کرد : عملیات تجسس برای یافتن اجساد 2 تن دیگر از کشته شدگان این حادثه از سوی گروه های امدادی ادامه دارد.
بامداد امروز یکشنبه هفتم آذرماه یک فروند بالگرد وابسته به شرکت نفت در حاشیه سکوی امیر کبیر بر فراز دریای خزر در حوزه استحفاظی شهرستان بهشهر سقوط کرد.

 فرماندار بهشهر گفت که یک فروند بالگرد متعلق به شرکت نفت بامداد امروز یکشنبه در دریای خزر سقوط کرد.

 
سیدخالق سجادی افزود : این بالگرد پنج سرنشین داشت که هنوز از سرنوشتشان خبری در دست نیست.
 
 
وی گفت که این بالگرد ساعت سه بامداد امروز برای حمل مصدوم به سکوی نفتی امیر کبیر رفته بود که پس از بلند شدن برای برگشت دچار نقص فنی شد و سقوط کرد.
 
تاکنون لاشه بالگرد و جسد 2 سرنشین آن پیدا شده است
 
خبرگزاری صدا و سیما:  مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت : بالگرد شرکت ملی حفاری نفت ایران ساعت 46 دقیقه بامداد امروز به سمت ساحل در حرکت بود که در 20 کیلومتری بندر امیرآباد در دریا سقوط کرد .
 
به گفته اکبری تاکنون لاشه و جسد 2 سرنشین آن پیدا شده است.
 
وی با اشاره اینکه این بالگرد 5 سرنشین داشته است افزود : بالگرد جمعیت هلال احمر مازندران برای امدادرسانی و یافتن پیکر 3 سرنشین دیگر اعزام شده است.
 
جزئیات سقوط بالگرد MI17 در دریای خزر
 
خبرگزاری میزان: معاون عملیات سازمان امدادو نجات هلال احمر گفت: جستجو در میان لاشه بالگرد اجاره ای شرکت نفت خزر برای یافتن جنازه 5 سرنشین ان ادامه دارد.

شاهین فتحی اظهار داشت: صبح امروز(یکشنبه) مفقود شدن یک فروند بالگرد MI17 یکی از ارگان های نظامی که در اجاره شرکت نفت خزر بود به هلال احمر استان مازندران اعلام شد. بلافاصله تیم های امدادی به محل حادثه اعزام و در سواحل خزر اعزام شدند. 

وی ادامه داد: پس از دقایقی جستجو لاشه بالگرد در چند کیلومتری ساحل بهشهر کشف شد و تیم های امدادی در همان لحظات اولیه توانستند دو جنازه را از آب بیرون بکشند. 

به گفته فتحی مسئولان شرکت نفت خزر اعلام کردند این بالگرد حامل 5 سرنشین و خدمه بود در حال حاضر تلاش برای یافتن سه جنازه دیگر در محل سقوط و در میان لاشه بالگرد ادامه دارد. 

سرپرست سازمان امدادو نجات هلال احمر تاکید کرد: تیم های غواصی هلال احمر در محل سقوط حضور دارند. 
898 کلیک ها  یکشنبه, 07 آذر 1395 09:47
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا