مزاحم زن جوان در فضای مجازی دستگیر شد

مزاحم زن جوان در فضای مجازی دستگیر شد
سرهنگ سیدموسی حسینی
  • رئیس پلیس فتا استان از دستگیری عامل ایجاد مزاحمت در شبکه های اجتماعی برای خانمی در شیراز خبر داد.

راستین آنلاین-سرهنگ سیدموسی حسینی ، با اعلام این خبر افزود:در اين پرونده شاکیه، خانم جوان شیرازی اعلام می کند فردی ناشناس با ارسال پیام های غیر اخلاقی از طریق شبکه اجتماعی واتس آپ و تلگرام، موجب سلب آرامش وی و خانواده اش شده است.

وي افزود: زن جوان در مراجعه به پلیس فتا درخواست مي كند هر چه زودتر این مزاحمت ها پایان یابد و عامل یا عاملان مزاحمت، شناسایی و دستگیر شود.

رئیس پلیس فتا استان فارس اظهار كرد: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و پلیسی خود متهم را در فضای مجازی ردیابی و با مشخص كردن موقعیت مکانی وی، موفق به دستگیری این مزاحم سایبری شدند.

سرهنگ حسيني با بيان اينكه متهم اين پرونده زن 32 ساله ای می باشد،‌گفت: وي با قصد انتقام جویی از شاکیه دست به این عمل مجرمانه زده است.

وي ادامه داد: متهم که با شاکی همسایه می باشد در ابتدا منکر انجام هر گونه عمل مجرمانه ای می شود اما در ادامه با دیدن مستندات به بزه انتسابی خود اعتراف کرده و اعلام ندامت می کند.

رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: متهم در بازجویی خود اعلام می کند مدتی پیش بر سر یک موضوع پیش پا افتاده و کوچک با شاکی درگیر می شود که با ساخت یک هویت جعلی و گمنام در شبکه های اجتماعی موبایلی به قصد انتقام اقدام به ارسال پیام های غیر اخلاقی و ایجاد مزاحمت از طریق فضای مجازی می کند تا از این طریق بتواند آرامش را از شاکی و خانواده اش سلب کند. 

سرهنگ حسینی به افرادی که فضای مجازی را جولانگاهی امن برای خود می پندارند هشدار داد: پلیس فتا همواره با رصد فعالیت های مجرمانه در فضای سایبر عرصه را برای افراد مجرم و بزهکار تنگ خواهد كرد.

322 کلیک ها  شنبه, 06 تیر 774 13:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا