کارت شارژی که 10میلیون ریال پای مشتری آب خورد!

سیدموسی حسینی
سیدموسی حسینی  
کارت شارژی که 10میلیون ریال پای مشتری آب خورد! سیدموسی حسینی

راستین آنلاین-رئیس پلیس فتا استان فارس گفت: خانم جوان شیرازی با ارجاع یک فقره دادخواست به پلیس فتا فارس و ارائه مرجوعه قضایی اعلام كرد؛ مبلغ 10میلیون ریال از حسابش به صورت غیرمجاز برداشت شده است و با بیان این که از نحوه این برداشت بی خبر است، خواستار رسیدگی به این موضوع می شود.

سرهنگ سیدموسی حسینی ادامه داد: با تشکیل پرونده ماموران اقدامات خود را جهت شناسایی متهم یا متهمین آغاز كردند که پس از بررسی های فنی و تخصصی موفق به شناسایی متهم شدند.

وي بيان كرد: ماجرای این برداشت به این صورت بوده است که شاکی جهت خرید شارژ تلفن همراه به یک فروشگاه مراجعه می کند تا از طریق دستگاه کارت خوان یا همان دستگاه پوز فروشگاه این عملیات را انجام دهد که با توجه به عجله ای که در آن ساعت داشته است فراموش می کند کارت خود را تحویل بگیرد.

رئیس پلیس فتا استان فارس افزود: در ادامه حدود 3 ساعت بعد به فروشگاه مراجعه می کند که کارت را تحویل بگیرد که متاسفانه متهم که همان صندوق دار فروشگاه است مدعی می شود از این موضوع بی خبر است و در واقع حقیقت را کتمان می کند. سرهنگ حسيني گفت: در ادامه متهم پس از پایان کار خود با داشتن کارت اعتباری شاکی به همراه رمز عبور آن با مراجعه به یک فروشگاه لوازم خانگی با خرید کالای مورد نظر خود، حساب شاکی را خالی می کند.

وي در این باره افزود: ساعت وقوع جرم ساعت 9 شب بوده است که متاسفانه شاکی از نحوه غیر فعال کردن حساب خود از طریق دستگاه عابر بانک بی اطلاع بوده است که اگر اقدام به چنین کاری می کرد از وقوع جرم پیشگیری می كرد.

انتهای پیام /  101
1022 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 شهریور 1395 10:54
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا