جزئیات خودسوزی یک شهروند تهرانی در مقابل شورای شهر

جزئیات خودسوزی یک شهروند تهرانی در مقابل شورای شهر
   

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران جزئیات خودسوزی یک شهروند تهرانی در مقابل شورای شهر را تشریح کرد.

ابوالفضل قناعتی با بیان اینکه صبح امروز مرد میانسالی در مقابل ساختمان شماره ۲ شورای شهر تهران دست به خودسوزی زده است، گفت: این فرد برای کمک هزینه تهیه جهیزیه برای دخترانش دو میلیون تومان کمک خواسته بود.

وی ادامه داد: شهردار تهران دستور پرداخت این کمک را به این فرد داده بود، اما به دلیل تاخیر در پرداخت این کمک هزینه، این شهروند دچار ناراحتی شده و در مقابل ساختمان ۲ شهرداری تهران اقدام به خودسوزی می‌کند. 

صورت و سینه این فرد دچار سوختگی ۱۵ تا ۲۰ درصدی شده است.


 

خودسوزی در خیابان بهشت ربطی به شورا ندارد


 مدیر روابط عمومی شورای شهر تهران اعلام کرد: دلیل خودسوزی فردی که صبح امروز مقابل ساختمان شورای شهر اقدام به خودسوزی کرده بود به شورا مرتبط نیست.

محمدرضا رضوی با اشاره به جزئیات دقیق حادثه خودسوزی صبح امروز در مقابل ساختمان شماره ۲ شورای شهر تهران گفت: این فرد جانباز ۲۵ درصد بوده و چهار سال است در یکی از میادین میوه و تره‌بار غرفه دارد و قصد تمدید این قرارداد را داشته که دچار مشکل می‌شود.

وی ادامه داد: در ساختمان شماره ۲ شورا دفتر ارتباطات مردمی شهرداری قرار دارد که روزهای یکشنبه ملاقات‌های مردمی انجام می‌شود. این فرد که قصد داشته قرارداد غرفه خود را تمدید کند و خواست آن اجابت نشده، به طور ناگهانی تصمیم به خودسوزی می‌گیرد و اورژانس شهرداری نیز او را به بیمارستان سوانح و سوختگی می‌برد و ۱۰ تا ۱۵ درصد نیز دچار سوختگی می‌شود.

انتهای پیام /  راستین آنلاین
1413 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 مرداد 1395 12:32
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا