تکذیب یک ادعای دیگردلواپسان علیه دولت/این بار پای زنان خیابانی در میان است

زنان خیابانی
زنان خیابانی  
تکذیب یک ادعای دیگردلواپسان علیه دولت/این بار پای زنان خیابانی در میان است زنان خیابانی

درحالیکه یکی از خبرگزاری های منتقددولت با انتشارخبری ادعا کرده بودکه دولت برای زنان خیابانی کارت سلامت صادرکرده تا روسپی گری این زنان را به رسمیت بشناسد،شهیندخت مولاوردی این ادعا را به شدت تکذیب می کند.
این خبر گزاری با اشاره به این موضوع در خبر خود که زنان روسپی یا همان زنان خیابانی که از آنها به عنوان کارگران جنسی یاد می‌کنند در این دولت تبدیل به یکی از دغدغه‌های مسئولان دولتی مرتبط با زنان شده‌اند، افزوده است :این دغدغه‌ سال گذشته حاشیه‌های بسیاری برای معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری داشت.
در ادامه این خبر آمده است:اما ظاهراً برای این موضوع،‌ پایانی نیست جز اینکه نه تنها آنها از جامعه طرد نمی‌شوند و عوامل رشد قارچ‌گونه آنها قرار نیست حذف شود بلکه عده‌ای در پی سازماندهی آنها برآمده‌اند.
این خبر گزاری در بخش دیگری از خبر خود آورده است :آن‌طور که شنیده شده قرار است طبق تفاهم‌نامه مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و وزارت بهداشت، زنان روسپی «کارت سلامت» دریافت کنند و از حمایت برخوردار شوند.
در بخش دیگری از این خبر با انتقاد از مسئولان دولتی آنها را درخصوص صحت و سقم این خبر غیرپاسخگو خطاب قرارداده و افزوده است: در حالی‌که زمزمه‌هایی از صدور کارت سلامت برای زنان روسپی شنیده می‌شود اما همچنان پیگیری‌ها از این خبرگزاری برای صحت و سقم این مطلب به نتیجه قطعی نرسیده و اکثر مسئولان مستقیم با این موضوع پاسخگو نبوده‌اند.

تکذیب این خبر

این در حالی است که مدیرکل حوزه ریاست معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری وجود تفاهم‌نامه مشترک میان این معاونت و وزارت بهداشت در رابطه با صدور کارت سلامت برای زنان خیابانی را تکذیب می کند و می گوید: ما با وزارت بهداشت تفاهم‌نامه مشترک داریم، اما در مورد بحث توانمندی زنان و ایجاد کلینیک‌های سلامت برای زنان است و ارتباطی به صدور کارت سلامت ندارد.
فضه پناهلو تاکید می کند که صدور کارت سلامت برای زنان خیابانی یه هیچ عنوان به معاونت امور زنان و خانواده مربوط نمی‌شود.

ادعایی که اساسا تکذیب می شود

شهیندخت مولاوردی نیز در واکنش به این خبر منتشر شده در کانال تلگرام خودبا تکذیب چنین ادعایی نوشت: تفاهم‌نامه مورد اشاره اساسا وجود خارجی ندارد.
به هرحال همانگونه که پیش بینی می شدرفتارهای اینچنینی با هدف تخریب چهره دولت توسط مخالفان آن روز به روز بیشتر می شود.رفتارهایی که برخلاف نظر بزرگان نظام جامعه را به سمت دوقطبی شدن پیش خواهد برد.

 

انتهای پیام /  101
1642 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 30 تیر 1395 14:37
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا