مدیر کل کمیته امداد فارس خبر داد؛

مدیر کل کمیته امداد فارس خبر داد؛
محمد بذر افشان
  • مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس از آماده سازی 13 کانون دائم و 9 کانون موقت برای حضور 15 هزار نفر مددجوی این نهاد درفعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان ودانشجویان در استان فارس خبر داد .
آماده سازی 22 کانون برای پر کردن اوقات فراغت مددجویان

محمد بذرافشان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت : 13 کانون دائم و9 موقت درایام تابستان برنامه های فرهنگی، تربیتی، قرآنی، صنایع دستی وفنی وحرفه ای را به مددجویان ارائه می کنند.

وی افزود: سال گذشته 14 هزاردانش آموز ودانشجو از برنامه های اوقات فراغت استفاده کردند که پیش بینی می شود امسال این رقم به بیش از 15 هزارنفر برسد .

وی تاکید کرد: یکی از برنامه های اوقات فراغت طرح نشاط معنوی در قالب حفظ وآشنایی با مفاهیم وتفسر قرآن کریم است که با هماهنگی سازمانهای مختلف متولی کتاب آسمانی قرآن در استان انجام می شود.

بذرافشان بااشاره به اهمیت وضرورت فعالیت های اوقات فراغت دانش آموزان و دانشجویان افزود: این مهم یکی از رسالت های کمیته امداد است و باتوجه به اینکه شخصیت افراد از طریق مشارکت با دیگران در انجام فعالیت های گروهی شکل می گیرد وبه کشف استعدادهای دانش اموزان می انجامد این فعالیتها می تواند در ایجاد اعتماد به نفس ومسئولیت پذیری همه جانبه آنان تاثیرگذار باشد.

،سرویس اجتماعی راستین آنلاین،

343 کلیک ها  پنج شنبه, 10 تیر 1395 12:15
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا