هتلی در وین سگ‌ها را به تماشای اپرا می‌برد

  • هتل پنج ستاره پارک هایات وین، برای حیواناتی که اپرای «مادام باترفلای» را دوست داشته باشند بلیت تهیه می‌کند و آن‌ها را به تماشای این اپرا می‌برد.

به گزارش راستین آنلاین ، از دیگر برنامه‌های فرهنگی این هتل، پیاده روی با سگ‌ها، بردن حیوانات خانگی به تئاتر، دیدن اپراهای مختلف در صورت گرفتن مجوز، امکان استفاده از حمل و نقل اختصاصی (لیموزین) و نگهداری از حیوانات است.

در این هتل به افراد اجازه داده می‌شود تا به همراه سگ و گربه خود در هتل اقامت کنند و در صورتی که نخواهند سگشان در اتاق هتل تنها بماند، کارمندان هتل به کمک‌شان می‌شتابند.

بر طبق آمار گزارش شده، اخیرأ امکان اِسکان افراد با سگ و گربه در تعدادی از هتل­ها افزایش یافته است اما این هتل‌ها خدماتی مانند هتل هایات پارک وین نمی‌دهند.

 صاحب هتل میلستون در لندن با اشاره به این مطلب که حیوانات خانگی باید به اندازه صاحبانشان اوقات خوشی را در این مکان داشته باشند گفت «من درباره نژاد سگ، اندازه­اش و اینکه به چه چیزی علاقه دارد می­پرسم، وقتی اطلاعات­مان تکمیل شد، برای آمدن مهمان‌ها برنامه ریزی می کنیم، اطاق شما و محل خواب سگ را آماده می کنیم.»

گفتنی است، در هتل میلستون هفته‌ای سه تا چهار حیوان خانگی اقامت می‌کنند که از صاحبان این حیوانات خانگی مبلغ هزار پوند ودیعه دریافت می شود.

403 کلیک ها  یکشنبه, 06 تیر 1395 15:46
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا