سرنخ قتل بازیکن سایپا در دست قاتلان سریالی پایتخت+عکس

سرنخ قتل بازیکن سایپا در دست قاتلان سریالی پایتخت+عکس
قاتلان سریالی پایتخت

سرویس اجتماعی راستین آنلاین :سال گذشته دو مرد در جریان معامله‌های اشیای عتیقه در تهران به قتل رسیدند. با تشکیل پرونده قضایی و به دستور بازپرس سعید احمدبیگی، تحقیقات پلیس جنایی برای دستگیری قاتل یا قاتلان این دو مرد آغاز شد.

در ادامه تحقیقات پلیسی ردپای شش مرد افغان به‌دست آمد و آنها تحت‌تعقیب پلیس قرار گرفتند و در عملیات‌هایی جداگانه در زمستان سال گذشته دستگیر شدند. یکی از اعضای این باند نیز هنگام فرار کشته شد. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی تهران اعتراف کردند به بهانه فروش اشیای عتیقه این دو مرد را کشته و پول‌هایشان را دزدیده‌اند.

علاوه بر آن نیز به بهانه فروش سکه‌های تقلبی در چند سال گذشته افراد دیگری را هم فریب داده و از آنها سرقت کرده‌اند. در حالی که تحقیقات از متهمان ادامه داشت، ردپای متهمان در قتل بازیکن سابق سایپا به‌دست آمد.

امید دربندی، بازیکن سابق تیم جوانان سایپا مرداد سال 92 ربوده شد و گروگانگیران برای آزادی او صد میلیون تومان خواسته بودند. چهار روز پس از این گروگانگیری جسد امید در چاهی حوالی کهریزک کشف شد.

آدم‌ربایان با ارسال فایلی صوتی با خانواده گروگان در تماس بودند که صدای ضبط شده شباهت زیادی به یکی از متهمان قتل‌های سریالی خریداران عتیقه داشت.636016603823240769

بررسی علمی موضوع در دستور کار کارشناسان تشخیص هویت قرار گرفت که پس از بررسی‌های تخصصی اعلام شد، صدای ضبط شده متعلق به یکی از متهمان قتل‌های سریالی است.

بنابراین تحقیقات از متهم افغان برای رازگشایی از قتل جوان فوتبالیست وارد مرحله جدیدی شد. تیم جنایی احتمال می‌دهند اعضای این باند، فوتبالیست جوان را ربوده و به قتل رسانده باشند.

با توجه به این‌که احتمال می‌رود اعضای این باند مرتکب جرایم بیشتری شده باشند، با درخواست بازپرس پرونده تصویر چهار نفر از متهمان بدون پوشش چهره در روزنامه چاپ می‌شود تا چنانچه افرادی در دام آنها گرفتار شده‌اند با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران یا اداره دهم پلیس آگاهی پرونده خود را پیگیری کنند.

1430 کلیک ها  پنج شنبه, 27 خرداد 1395 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا