معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس:

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس:
هادی پژوهش جهرمی
نقد و گفتگو پویایی جامعه رابه دنبال خواهدداشت

به گزارش راستین آنلاین از شیراز،  هادی پژوهش جهرمی که پیش از ظهر امروزپنجشنبه در نشست ساماندهی امور جوانان استان فارس با موضوع اوقات فراغت سخن می گفت، باتاکید برلزوم حضورجوانان دربرنامه ریزی های مربوط به این قشرگفت:تصمیم گیری برای نسل جوان باید منطبق برخواست این نسل باشد.

قائم مقام ستادساماندهی امور جوانان استان فارس با اشاره به پیشرفت تکنولوژی و حضور جوانان در فضای مجازی گفت:حقایق جامعه نشان می دهد که ما نتوانسته ایم همراه با نیاز های نسل جوان پیش برویم.

وی به سخنان چندی پیش وزیر کشور مبنی برعقب بودن کشور در بعضی از حوزه های نرم افزاری وبرنامه ریزی های اجتماعی  نسبت مسایل روزجهان گفت:حقیقت ماجرا این است که درگذشته هرگاه قرار به تصمیم گیری برای نسل جوان بوده است،مدیران تصمیم گیر و تصمیم سازبه صورت انفعالی در این حوزه عمل کرده اند.

پژوهش جهرمی با تاکید بر لزوم توجه به نقش جوانان در جامعه، برگزاری برنامه های پرسش و پاسخ مدیران و جوانان را راهکاری برای شنیده شدن صدای جوانان درفضای حقیقی دانست و افزود: انتقاد برخورد افکار و دیدگاه‌های مختلف با یکدیگر است.

وی با بیان اینکه تضارب و تلاقی افکار، به تقویت تفکر و تعقل و قدرت نقادی می‌انجامدافزود: مهمترین اصل در انتقاد سالم ارائه نمونه ها و پیشدستی است که این کار تضارب افکار را بیشتر می‌کند و در نتیجه افکار مختلف درخصوص یک موضوع  مطرح می‌شود.

پژوهش جهرمی تصریح کرد ، درصورت وجود چنین فضایی درجامعه که منجر به سنجش و ارزیابی افکار و اظهار نظرهای متفاوت می شود، امکان یافتن راه‌حل‌های بهتر برای مسائل مختلف  بیشتر می‌شود.

قائم مقام ستادساماندهی امور جوانان استان فارس بابیان اینکه برنامه های اوقات فراغت باید با براساس نیازسنجی، علاقه مندی و مشارکت خود جوانان و دانش آموزان در حوزه های مختلف برنامه ریزی شودتاکید کرد :اوقات فراغت جوانان از موضوعات بسیار مهم و مورد توجه دولت است و از همین رو می بایست تمام دستگاه های استان ازتمامی پتانسیل های موجودخود درراستای تحقق برنامه های  این حوزه استفاده کنند.

439 کلیک ها  پنج شنبه, 20 خرداد 1395 05:51
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا