چاپ کردن این صفحه

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس خواستارشد؛

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس خواستارشد؛
بهزادمریدی
  • مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس خواستار تشکیل بانک تجمیع اطلاعات برنامه های ستاد ساماندهی امورجوانان استان شد.
تشکیل بانک تجمیع اطلاعات برنامه های ستادساماندهی امور جوانان

به گزارش راستین آنلاین از شیراز، بهزاد مریدی که پیش از ظهر امروزامروزپنجشنبه  در نشست ساماندهی امور جوانان با موضوع اوقات فراغت سخن می گفت با ارائه گزارشی از عملکردو ظرفیت های  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس درحوزه اوقات فراغت جوانان گفت،بیش از14 انجمن تخصصی،1400 کانون فرهنگی مساجد،بیش از 1000 آموزشگاه فرهنگی و هنری و.... ازجمله ظرفیت های این اداره کل برای برنامه ریزی در حوزه اوقات فراغت است.

وی به تشکیل ستاد های ویژه اوقات فراغت درکانون مساجداستان فارس اشاره کرد و گفت:به منظور برنامه ریزی و اجرای مناسب برنامه های تابستانی ودرراستای غنی سازی اوقات فراغت تابستان این ستادها تشکیل شده است.

بهزادمریدی با بین اینکه :برنامه های این ستادها تحت عنوان طرح (آسمانی ها)برنامه ریزی و آماده اجراست افزود: هدف از این برنامه ها غلبه برنامه های فردی گذراندن اوقات فراغت جوانان بر فعالیت های جمعی است.

وی خواستار بسیج امکانات استان در حوزه اطلاع رسانی پیرامون مسایل مربوط به جوانان شد و افزود:بررسی ها نشان می دهد که دستگاه های مختلف فعالیت های زیادی رابرنامه ریزی و انجام داده انداما مشکل اینجاست که تعداد زیادی از جوانان و خانواده ها از این فعالیت ها اطلاع ندارند.

مریدی به نقش دستگاه هایی نظیر مخابرات و رسانه ها دراین برنامه ریزی دانست و از ستاد ساماندهی امور جوانان خواست تا در این خصوص تصمیمات لازم را مصوب کنند.

538 کلیک ها  پنج شنبه, 20 خرداد 1395 03:33
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

موارد مرتبط

خرید بلیط هواپیما