سریال مردژله ای با اعدام بازیگرنقش اول آن درشیرازپایان یافت

اعدام مردژله ای درشیراز
اعدام مردژله ای درشیراز  
سریال مردژله ای با اعدام بازیگرنقش اول آن درشیرازپایان یافت اعدام مردژله ای درشیراز

به گزارش راستین آنلاین، از شیراز،اين دو تبهكار به نام‌های امین-د معروف به مرد ژله‌ای به اتهام فسادفی‌الارض و ایجاد ناامنی در شيراز و مجتبی-گ به اتهام ارتکاب زنای به عنف در محل ارتکاب جرم مرد ژله‌ای در بلوار دولت شیراز با حضور جمع کثیری از مردم شیراز اجرا شد.

اقدامات مجرمانه مرد ژله‌ای به صورت ورود به عنف منازل شهروندان شیراز و ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم در ابعاد وسیع و گسترده باعث ارعاب و وحشت مردم شده بود که پس از شناسایی و دستگیری و در دادگاه انقلاب اسلامی شیراز محاکمه شد.
این گزارش حاکی است این تبهکار در هفتم شهریورماه سال گذشته دستگیر و با توجه به حساسیت موضوع، پرونده وی به صورت ویژه رسیدگی و به اعدام در ملاء عام محکوم شد که پس از طی شدن تشریفات قانونی و تایید حکم در شعبه 11 دیوانعالی کشور صبح امروز در مقابل دیدگان مردم مومن شیراز و جمعی از شکات وی به اجرا درآمد.
همچنین متجاوز به عنف دیگری به نام مجتبی-گ که صبح امروز به همراه مرد ژله‌ای به دار مجازات آویخته شد به اتهام ارتکاب زنای به عنف پیش از اقدام به قتل طعمه خود، از سوی شعبه یک دادگاه کیفری یک استان به اعدام در ملاء عام محکوم شده بود.
 
گفتنی است قرار بود اجرای حکم اعدام این دو تبهکار روز پنج شنبه گذشته اجرا شود که با توجه به تمهیدات امنیتی صبح امروز به اجرا درآمد.

 

 
 
انتهای پیام /  101
3861 کلیک ها 
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا