من غول داعش نيستم

من غول داعش نيستم
سجاد غریبی
  • جوان برومند ايراني شايعات منتسب به خود را تکذيب کرد.

به گزارش راستین آنلاین،به تازگي تصوير يک جوان برومند ايراني با عنوان «غول داعشي» در بين کاربران شبکه‌هاي اجتماعي در حال بازنشر است. انتساب اين تصاوير به يک داعشي صحت ندارد و تصوير مربوط به يک جوان‌ ايراني به نام سجاد غريبي است، اين جوان ورزشکار به واسطه اندام‌ متفاوتش، طرفداران بسياري در اينستاگرام دارد.

index

سجاد غريبي که يکي از چهره‌هاي معروف اين روزهاي شبکه‌هاي اجتماعي شده است وي که به دليل اندام تنومند خود تعجب بسياري را برانگيخته است، علاوه بر طرفداران بيشماري که دارد اندام متفاوتش موجب شده تا شايعات فراواني نيز پيرامونش شکل بگيرد.برخي تصاوير وي را شطرنجي کردند و خبر از دستگيري اراذل و اوباش دادند، برخي نيز تصوير وي را در کنار جلاد داعشي گذاشتند و او را غول داعشي خطاب کردند.  
اين رستم ايراني در صفحه شخصي شايعات منتسب به خود را تکذيب کرد و نوشت: حضرت علي(ع) هميشه الگوي پهلواني من بوده و سلطان عشق و قلب من امام حسين(ع) است؛ چون در کودکي توسط امام حسين(ع) شفا پيدا کردم و اينکه هميشه خادم و از نوکران اهل بيت(ع) هستم. من هميشه مدافع اهل بيت(ع) و کشورم خواهم ماند. براي مدافعين حرم و اعزام به سوريه نام نويسي کردم و اگر لايق باشم حتماً مي‌روم و تا جايي که بتوانم از حرمين و از کشورم دفاع مي‌کنم.سجاد 24 ساله متولد اهواز و بزرگ شده بوشهر است.

1872 کلیک ها  چهارشنبه, 12 خرداد 1395 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا