فرمانده نيروي انتظامي فارس خبر داد؛

فرمانده نيروي انتظامي فارس خبر داد؛
كشف مواد مخدر
  • فرمانده انتظامي استان فارس از كشف 2 هزار و 200 كيلوگرم انواع مواد مخدر طي 72 ساعت گذشته در اين استان خبر داد.
كشف بيش از دو تن مواد مخدر طي 3 روز گذشته در فارس

به گزارش راستين آنلاين از شيراز، سردار احمدعلي گودرزي ظهر چهارشنبه 12 خرداد در يك كنفرانس خبري، با اشاره به كشف 2 تن و دويست كيلو گرم مواد مخدر در 3 روز اخير توسط اين نيرو، گفت: بخش اعظم موادمخدر كشف شده، ترياك و حشيش است.

وي يادآور شد: اين حجم از مواد مخدر توسط ماموران مبارزه با موادمخدر پليس فارس و در محورهاي مواصلاتي فارس هرمزگان كشف و توقيف شده است كه به مقصد تهران و شيراز حمل مي شده است

گودرزي با بيان اينكه موادمخدر يادشده با انجام كار هاي اطلاعاتي مستمر، كشف شده است، گفت: مواد مذكور به شكل ماهرانه اي جاسازي شده بود بطوري كه حدود 600 كيلوگرم از اين مواد زير بار 20 تني سيمان و يك هزار و 100 كيلو گرم نيز در يك دستگاه غلطك، در حال جابه‌جايي بود.

وي از دستگيري 5 قاچاقچي اصلي و توقيف 6 دستگاه خودروي سبك و سنگين در اين ارتباط خبر داد و گفت: با اين اقدام حجم موادمخدر كشف شده طي ماه‌هاي گذشته از سال 95 به 7 هزاركيلوگرم رسيد كه افزايش 69 درصدي را نشان مي‌دهد.

گودرزي گفت: امسال در ارتباط با موادمخدر 2 هزار و 500 نفر در فارس دستگير، 18 باند منهدم و 19 اسلحه كشف شده است.

فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به تاثيرات وسيع موادمخدر بر ابعاد مختلف زندگي افراد، گفت: هم‌اينك 45 درصد از كل زندانيان فارس به طور مستقيم و 20 درصد از زندانيان به شكل غيرمستقيم با جرائم موادمخدر مرتبط بوده و متحمل محكوميت شده‌اند.

605 کلیک ها  سه شنبه, 11 خرداد 1395 18:55
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا