معاون حفاظت سازمان محیط زیست استان فارس عنوان كرد؛

معاون حفاظت سازمان محیط زیست استان فارس عنوان كرد؛
اطفاي حريق
  • معاون اداره کل حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست استان فارس گفت: اجرای مانوراطفاي حريق با اداره کل حفاظت محیط زیست فارس و با همراهي 4 استان همجوارانجام شد.
مانور اطفای حریق به منظورارتقا کارایی نيروها وتجهیزات بود

به گزارش راستين آنلاين از شيراز، مهدی حسینی در حاشيه مانور اطفاي حريف كه در منطقه عمومي زرقان فارس برگزار شد گفت:مانور ياد َشده با همراهی استانهای کرمان، بوشهر، یزد و کهگیلویه و بویراحمد و مشارکت دستگاه های اجرایی استان اعم از استانداری، هلال احمر، اداره کل مدیریت بحران، شهرداری ها، بخشداری ها و فرمانداریها، آتش نشانی، هواشناسی، منابع طبیعی، تشکل های غیردولتی، جوامع محلی، بسیج و نهادهای نظامی و انتظامی اقدام به برگزاری مانور در منطقه عمومی زرقان كردند.

حسینی افزود: در این مانور از انواع تجهیزات انفرادی و ماشین آلات سبک و سنگین اطفا حریق، هلی کوپتر جهت هوابرد نیرو به مناطق صعب العبور و همچنین مهار آتش و هواپیمای سبک برای پایش و تهیه اخبار از وضعیت حریق استفاده شد.

به گفته وی، هدف این مانور افزایش سطح آگاهی، آمادگی نیروهای اجرایی محیط زیست در استانهای شرکت کننده در مانور و ارزیابی کارایی تجهیزات و امکانات و نیز نحوه تعامل دستگاه ها و جوامع محلی با محیط زیست در جهت کنترل بحران آتش سوزی در مناطق بود.

532 کلیک ها  دوشنبه, 10 خرداد 1395 08:00
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا