براساس پیش بینی دانشمندان درآینده روابط جنسي براي بچه دار شدن حذف می شود

تولدنوزاد
تولدنوزاد  
براساس پیش بینی دانشمندان درآینده روابط جنسي براي بچه دار شدن حذف می شود تولدنوزاد

به گزارش راستین آنلاین،با پيشرفت فناوري نوين و شيوه هاي مدرن که به انسان در کارهاي روزمره کمک مي کند، دانشمندان پيش بيني مي کنند که شيوه زندگي کنوني در آينده از بين خواهد رفت و جايگزين هاي جديدي براي شيوه هاي خوردن غذا، آموزش و بارداري طبيعي رواج خواهد يافت.
"جيمي متسل" عضو شوراي فناوري و امنيت آتلانتيک گفت: پيشرفت در زمينه باروري آزمايشگاهي به معني پايان بارداري طبيعي در آينده است.  
پايگاه اينترنتي "اکسپرس" انگلستان گزارش داد، فناوري هاي نوين به والدين اجازه انتخاب ژن هايي را مي دهد که مي خواهند فرزندانشان بر اساس آن ايجاد شده و حتي به آنان کمک مي کند تا از بسياري از بيماريها مصون بمانند.
دانشمندان در سال هاي گذشته شيوه هايي را براي نمونه گيري از ژن در مراحل اوليه براي آگاهي از اينکه به چه نوع بيماري مبتلا مي شوند و همچنين نوع درمان آن ابداع کردند.     
اين موضوع در آينده توسعه خواهد يافت و باعث حذف روابط جنسي براي بچه دار شدن در سال 2040 ميلادي خواهد شد.   
گفته شده که هدف از جايگزين هايي که دانشمندان مي خواهند به جاي روابط جنسي طبيعي ارائه دهند؛ جلوگيري از انتقال بيماري و حفظ انسان در برابر زيان هاي ناشي از اينگونه روابط است.
دانشمندان معتقدند، انسان قادر خواهد بود بدون روابط جنسي طبيعي بچه دار شود به ويژه که در آينده هزينه لقاح مصنوعي کاهش خواهد يافت.

انتهای پیام /  101
1325 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 خرداد 1395 04:09
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا