رئیس انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان:

انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان
انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان  
رئیس انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان: انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان

همه اقشار جامعه در قبال محیط زیست مسئولند

به گزارش راستین آنلاین از شیراز،محمدرضا گل همیشه بهار که پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز تنوع زیستی در منطقه شش پیر فارس سخن می گفت، از حضور مدیران ارشد استان در کنار نمایندگان تشکل های زیست محیطی فعال استان در این مراسم تقدیر کرد و اظهار داشت: درک مشترک و حضور پررنگ مسئولان و مدیران استانی و محلی و همراهی امام جمعه منطقه بعنوان یک مجموعه هماهنگ باعث شد این برنامه دارای اثرگذاری بیشتری در بین اهالی منطقه شده و موجب فرهنگ سازی مطلوب شود.

دبیرکل انجمن دوستداران محیط زیست ایران با بیان اینکه حضور تشکل های فعال زیست محیطی استان فارس، انجمن حمایت از حقوق مدنی شهروندان، مدیران استان، نهادهای مدنی فعال و شهرداری هماشهر در این برنامه نمونه بارزی از یک کار مشارکتی بود افزود: حضور این افراد در کنار یک دیگر  نقش زیبایی را در حفظ محیط زیست رقم زد.

محمدرضا گل همیشه بهار ابراز امیدواری کرد این برنامه که بطور مشترک برگزار شد فتح بابی شد برای برنامه های فرهنگ سازی آتی نهادهای مدنی زیست محیطی در کشور.

درادامه این برنامه دبیر انجمن دوستداران محیط زیست فارس نیز به اثرات مثبت چنین برنامه هایی اشاره کرد و گفت: حضور مدیران بازنشسته و شهروندان پیشکسوت فرهنگی در کنار کودکان و نوجوانان و جوانان که با همراهی مسئولان توام شده بود تا آن حد برای مردم و جوامع محلی جذاب بود که گردشگران طبیعت که از اقصی نقاط استان به منطقه شش پیر آمده بودند با دیدن جو مشارکتی خودروهای خود را پارک و به یاری دوستداران محیط زیست می آمدند.

لیلا امامی  در ادامه ضمن تقدیر از همکاری و همراهی تمام مسئولان محلی و استانی خصوصاً معاون عمرانی استاندار فارس، مدیر کل دفتر فنی استانداری فارس، امام جمعه منطقه و شهردار هماشهر افزود برای جلوگیری از تخریب محیط زیست نیازمند همدلی و همراهی و اقدام مشترک تمام لایه های جامعه هستیم.

انتهای پیام /  101
1024 کلیک ها  آخرین ویرایش در شنبه, 01 خرداد 1395 16:31
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا