تصمیمات مهم کمیته امنیتی ،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا/ اعلام محدودیت های شدید از فردا تا جمعه

تصمیمات مهم کمیته امنیتی ،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا/ اعلام محدودیت های شدید از فردا تا جمعه
   
تصمیمات مهم کمیته امنیتی ،اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا/ اعلام محدودیت های شدید از فردا تا جمعه |||| ||||

نشست کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا عصر روز یکشنبه ۱۱ آبان ماه، به ریاست حسین ذوالفقاری معاون وزیر کشور و دبیر این کمیته برگزار شد.

 
به گزارش راستین آنلاین در این نشست با اشاره به شیوع فزاینده ویروس کرونا در کشور در هفته های اخیر و مصوبه ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا در خصوص اعمال محدودیت در شهرهای با وضعیت قرمز، درخصوص اعمال محدودیت تردد در روزهای آینده بررسی و تصمیم گیری شد.
 
همچنین در این نشست، مقرر گردید در ۲۵ شهر مرکز استان که وضعیت قرمز داشته و پیش از این محدودیتهایی از سوی ستاد ملی کرونا در این شهرها اعمال شده است، خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای غیربومی ممنوع باشد. این محدودیتها شامل موارد ضروری، کالاهای مایحتاج مردم و موارد اضطراری نمی شود و مقرر شد مجموعه استان تهران و البرز به صورت یکپارچه شامل این محدودیت تردد واقع شود.
 
براساس مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا، از ۱۲ ظهر فردا دوشنبه ۱۲ آبان ماه این محدودیتها در مبادی ورودی و خروجی شهرهای مراکز استان و مجموعه استان تهران و البرز اعمال خواهد شد.
 
همچنین محدودیتها تا ۱۲ شب روز جمعه ۱۶ آبان ماه ادامه خواهد داشت.
 
گفتنی است؛ در صورت عدم توجه به محدودیت تردد و اخطار پلیس، متخلفین ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد. 
 
این کمیته همچنین تاکید کرد؛ ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا با مسئولیت استانداران باید به فوریت ضمن هماهنگی حوزه های مختلف در راستای اعمال محدودیتها نسبت به اطلاع رسانی کافی و به موقع اقدام کنند. همچنین کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی کرونا بایستی نسبت به اطلاع رسانی و اقناع موضوع در افکارعمومی اقدام کند.
 
لازم به ذکر است؛ مصوبات امروز کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی کرونا در قالب اطلاعیه منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد.
 
 
 
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
283 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 آبان 1399 20:18
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

موارد مرتبط

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بازگشت به بالا
بالا