رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد؛

رئیس سازمان  صنعت، معدن و تجارت استان فارس خبر داد؛
علي همتي رئيس صنعت ومعدن فارس
  • رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس پیرو اجرای ابلاغیه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی از اعطای تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی کوچک و متوسط با اشتغال کمتر از یکصد نفر در استان فارس خبر داد.
اعطاي تسهيلات رونق توليد به واحدهاي صنعتي و توليدي كوچك

به گزارش راستين آنلاين،  علی همتی  در جمع خبرنگارن گفت  : مدیران واحدهای تولیدی کوچک و متوسط استان  فارس  با اشتغال کمتر از یکصد نفر، که برای فعال شدن یا افزایش تولید و اشتغال، نیاز به تسهیلات بانکی دارند، با مراجعه به بخش «تسهیلات رونق تولید» در سایت بهین یاب به نشانی www.behinyab.ir، درخواست تسهیلات مورد نیاز خود را ثبت کنند تا مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به  ارائه تسهیلات رونق تولید واحدهای صنعتی و تولیدی  کوچک و متوسط  در استان فارس افزود : تمامی درخواست‌ها در کمیته فرعی کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور نماینده استاندار،  نماینده بانک عامل و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، بررسی و متقاضیانی که قادر به فعال سازی واحد تولیدی، افزایش تولید و ایجاد اشتغال باشند، پس از تصویب در این کارگروه برای اخذ تسهیلات به بانک های عامل معرفی می شوند.

همتی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درباره پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی گفت: تامین نقدینگی‌ و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و نیز تکمیل ظرفیت تولید آنان در اولویت کاری وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد و  ارائه تسهیلات رونق تولید نیز در همین راستا انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس تمرکز بر واحدهای تعطیل ومشکل دار  در  استان  را  یکی از فعالیت‌های کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید دانست و افزود :   ایجاد رونق در بنگاه‌های کوچک و متوسط صنعتی، معدنی و طرح‌های نیمه تمام  از جمله برنامه های سازمان در استان است.

2155 کلیک ها  چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1395 01:04
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا