چاپ کردن این صفحه

بیانیه سپاه فجر استان فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس

راستین آنلاین:با فرارسیدن ایام گرامی داشت هفته دفاع مقدس سپاه فجر استان فارس بیانیه ای صادرکرد.

 دراین بیانیه که یک نسخه از آن یز به دفتر پایگاه خبری راستین آنلاین در فارس ارسال شده آمده است:صدامیان امروز به گرد هم آمده اند تا ترس خود را با یکدیگر به اشتراک گذارند تا بلکه آرامشی عاجل را برای خود خیال پردازانه فراهم نمایند. خیانت و جنایت تروریست های کت و شلواری در زیر پا گذاشتن آرمانهای اسلام و قدس شریف دیری نخواهد پایید چرا که ملت های مقاوم، حق گرا و آزادیخواه عالم با بهره مندی از روح درخشان مقاومت ملت بزرگ ایران در حماسه هشت سال دفاع مقدس و خودآگاهی خویش مبتنی بر اسلام ناب ،تلاش جنایتکاران و خائنان به قدس شریف و قبله اول مسلمین را ناکام خواهند نمود و ارجحیت فلسطین را به عنوان مسئله اول جهان اسلام حفظ خواهند نمود.

دفاع مقدس نماد عقلانیت اسلام ناب و ایمان یقین محورانه ای بود که امروز در سراسر عالم در قلب حق طلبان ریشه دوانده و در جغرافیای حقیقت پخش شده است .دفاع مقدس در لحظه و هر آن در حال بازتولید است به نحوی که عناصر برخاسته از آن خود یک مکتب هستند «مکتب سلیمانی ». این مکتب با الهام از دفاع مقدس اراده خود را بر اهریمنان در هر بُعد و سطحی از تهدید و تجاوز تحمیل خواهد نمود و دوران «بزن – دَر رو» را تبدیل به دوران «زد و خورد» نموده است . ملت ایران امروز به برکت آن ایستادگی بزرگ ، بزرگ است ، عزیز و قدرتمند و پویاست و آموخته است که برای فائق آمدن بر موانع می بایست با درس آموختگی از صبر و تقوای برساخته از آن مقاومت جانانه ، سیم های خاردار دشمنان و خائنان و منافقان را از سر راه خود بردارد و به قله افتخار و پیشرفت برسد و ایمان خود را با مومنان عالم به اشتراک بگذارد و صراط مستقیم خود را از خط شیطان بزرگ و شیطان صفتان عالم پر رنگ نماید و «خودآگاهی» و «خویشتن حقیقی» خود را به رخ اهریمنان بکشاند .

دفاع مقدس نماد پیروزی جنود عقل و ایمان و بر جنود شیطان بود . امروز جنود شیطان از هر روز ضعیف تر هستند و جنود عقلانیت و ایمان به مراتب قوی تر و مستحکم تر . بردگان شیطان بزرگ در منطقه دارای ثروت بی حد و حصر ولی عقل و ایمان حداقلی هستند در اسارت اربابان سلطه بر خود هستند و لکن به برکت مکتب امام روح الله(رضوان الله تعالی علیه) و امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی ) علی رغم محدودیت در امکانات ولکن با عقلانیت دینی قوی منبعث از اسلام ناب و قلوب سرشار از ایمان و معرفت عاشورایی اربابان سلطه به ویژه دولت تروریست ایالات متحده آمریکا را دچار افول ،گسیختگی از درون و فرسودگی نموده و هر روز بر سرگشتگی آن می افزاید .

سپاه فجر استان فارس همراه با آحاد بسیجیان سلحشور با اتکا به آموزه های راهبردی ۸ سال دفاع مقدس، هرگونه حرکت مذبوحانه دشمن اعم از تهدیدات نرم وسخت را در درون سرزمین اسلامی و سرزمین های پیرامونی و دور دست مورد رصد قرار داده و توان دفاعی خود را برای تامین امنیت و بازدارندگی از تهدید و تهاجم دشمنان آماده و هرگونه خطا و اشتباه محاسباتی آنان را با پاسخ سخت و قاطع مواجه خواهد ساخت.

انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
145 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 31 شهریور 1399 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

موارد مرتبط