جذب بیش از 100 بهورز در آینده ای نزدیک در فارس/افراد واجد شرایط می توانند ثبت نام کنند

جذب بیش از 100 بهورز در آینده ای نزدیک در فارس/افراد واجد شرایط می توانند ثبت نام کنند
   
جذب بیش از 100 بهورز در آینده ای نزدیک در فارس/افراد واجد شرایط می توانند ثبت نام کنند |||| ||||

راستین آنلاین :معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از جذب ۱۱۷ بهورز روستا و عشایر در آینده نزدیک خبر داد. 

 
عبدالرسول همتی گفت: بهورزی از خدمات مهم و ارزشمند حوزه سلامت بوده که همواره نیازمند توجه است.
 
 
او با بیان اینکه بهورزان بهترین لحظات زندگی خود را صرف ارایه خدمت به مردم روستا می کنند، افزود: بهورزان نمادی بزرگ از خدمت صادقانه و بی‌ منت در جامعه هستند و نقش این تلاشگران در ارتقای سلامت جامعه بسیار ارزنده است.
 
 همتی با تاکید بر اینکه حوزه سلامت جامعه امروز با تلاش و کوشش ویژه بهورزان به نقطه مطلوبی رسیده است، اظهار داشت: استان فارس دارای یک هزار و ۶۲۰ بهورز و ۹۲۰ خانه بهداشت فعال است که با توجه به از کارافتادگی، بازنشستگی و تغییر ردیف برخی از بهورزان، تامین نیروی انسانی موردنیاز امری ضروری است.
 
او با اعلام اینکه در راستای تامین بهورزان موردنیاز تا پایان سال ۱۴۰۰، با پیگیری های مستمر انجام شده، مجوزهای جذب ۱۱۷ بهورز در سال جاری گرفته شده است، اضافه کرد: از این تعداد، ۱۷ بهورز روستا و ۱۵ بهورز عشایری به صورت پیمانی و ۷۵ بهورز روستا نیز به صورت قرارداد کار معین جذب می شوند.
 
معاون بهداشت دانشگاه توضیح داد: رشته های مامایی، بهداشت عمومی و پرستاری رشته های موردنیاز برای خانم ها و رشته های بهداشت عمومی، بهداشت محیط و پرستاری نیز برای آقایان است که در مرحله نخست نام نویسی، باید مدارک متقاضیان به مراکز بهداشت شهرستان ها تحویل شود.
 
او یادآور شد: نام نویسی الکترونیکی پس از تایید مدارک اولیه از سوی رابط شهرستان انجام می شود و بر اساس آیین نامه وزارت بهداشت، بومی بودن و فقط داشتن مدرک کاردانی و یا کارشناسی از دیگر شرایط جذب این بهورزان است.
 
به گفته او  افراد واجد شرایط می توانند برای اطلاع از زمان و شرایط نام نویسی به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به نشانی//sums.ac.ir/ بخش اطلاعیه ها مراجعه کنند
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
97 کلیک ها  آخرین ویرایش در چهارشنبه, 26 شهریور 1399 15:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا