جذب نیروی متخصص در اداره کل بهزیستی فارس از طریق آزمون عمومی دستگاه های اجرایی کشور

جذب نیروی متخصص در اداره کل بهزیستی فارس از طریق آزمون عمومی دستگاه های اجرایی کشور
   
جذب نیروی متخصص در اداره کل بهزیستی فارس از طریق آزمون عمومی دستگاه های اجرایی کشور |||| ||||

راستین آنلاین :مدیرکل بهزیستی فارس از مجوز جذب بیست نفر نیروی متخصص در اداره کل بهزیستی فارس بر اساس تشکیلات سازمانی خبر داد. 

 
محمد صادق کشفی نژاد افزود : 20 نفر از افرادی که بیشترین نمره را در این آزمون در رشته های کارشناس حقوقی، کارشناس امور ساختمان ،کارشناس۰ فن آوری ، کارشناس امور معلولین، کارشناس امور اجتماعی ، کارشناس امور پیشگیری و کارشناس مراکز غیردولتی کسب کند جذب اداره کل بهزیستی فارس می شوند. 
 
وی افزود : اين نياز سنجي بر اساس تشكيلات بهزیستی فارس در شهرستانهاي جديد التاسيس، شيراز و ساير شهرستانهاي استان فارس انجام شده است. 
 
اختصاص سه درصد مجوز استخدامی دستگاه های دولتی و عمومی کشور به معلولین
 
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: بر اساس  ماده ۱۵ قانون حمایت از افراد دارای معلولیت،دولت مکلف است که حداقل ۳ درصد از مجوزهای استخدامی دستگاه های دولتی و عمومی مثل وزارتخانه‌ها، سازمان ها، موسسات، شرکت ها و نهادهای عمومی و انقلابی و دیگر دستگاه هایی که از بودجه دولت استفاده می کنند را به افراد دارای معلولیت واجد شرایط اختصاص دهد. 
 
 محمدصادق کشفی نژاد با بیان اینکه در آزمون فراگیر مشترک، ۳۸ هزار ظرفیت استخدامی مربوط به ۲۶ دستگاه اجرایی اعلام شده است، تصریح کرد : ۳ درصد این پست‌های در نظر گرفته شده به افراد دارای معلولیت اختصاص داده شده که این سهمیه از سایر سهمیه های استخدامی مجزا شده است از این رو افراد دارای معلولیت می توانند شغل/ محل های مشخص شده در این سهمیه را انتخاب کنند. 
 
وی افزود : این ظرفیت مطابق چیزی که از سوی مسئولان سازمان اداری استخدامی اعلام شده است. 
مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه هشتیمن آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در هفته دوم آبان ماه برگزار خواهد شد،تصریح کرد : ثبت نام در آزمون استخدامی از روز پنج شنبه ۲۰شهریورماه از طریق درگاه اینترنتی سازمان سنجش که متولی آن است آغاز شده و تا روز ۲۹ شهریور 99 ادامه دارد.
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
3238 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 23 شهریور 1399 08:59
این مورد را ارزیابی کنید
(9 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا