با تصویب اساسنامه و برگزاری انتخابات؛

با تصویب اساسنامه و برگزاری انتخابات؛
انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی خبرنگران استان فارس
  • با برگزاري مجمع عمومي،تصویب اساسنامه و انتخابات هيئت مديره، انجمن صنفي كارگري خبرنگاران استان فارس رسماآغاز بکار کرد.
هیات مدیره انجمن صنفی خبرنگاران فارس انتخاب شدند

اولين جلسه مجمع عمومي انجمن صنفي خبرنگاران استان فارس، براساس فراخوان منتشر شده و با حضور نمايندگان اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار و حاضران در جلسه اعضاء هيئت مديره اين تشكل صنفي را انتخاب كردند.

براساس اين گزارش، طبق قانون، ابتدا اساسنامه پيشنهادي هيئت موسس در جلسه مجمع عمومي قرائت و در حضور نماينده اعزامي اداره كل تعاون،‌كار و رفاه اجتماعي، بندهاي آن با راي‌گيري شفاهي، به تاييد اعضاي مجمع رسيد.

در ادامه با برگزاري انتخابات، مطابق بندهاي اساسنامه، اعضاي اولين دوره 4 عضو هيئت مديره و يك بازرس و اعضاي علي‌البدل اين تشكل صنفي انتخاب شدند.

براساس اعلام هيئت موسس، هدف از تشكيل اين انجمن، پيگيري مطالبات و نيازهاي خبرنگاران و عكاسان خبري شاغل در رسانه‌هاي استان فارس و تلاش براي ارتقا سطح كيفي دانش و آگاهي اعضا، كمك براي رفع نيازهاي رفاهي آنان و انجام فعاليت‌هاي صنفي مرتبط با شاغلان در اين حرفه است.

پس ازبرگزاری انتخابات این انجمن صنفی علی محمدپشوتن با 40 رای،محمودشبان سروستانی با31 رای وزهراجعفری سروستانی با25 رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.

برهمین اساس محمد جوادشلتوک کارنیزبا 25 رای به عنوان بازرس انجمن انتخاب شد.دانیال طهماسبی و عباس امیری نیز به ترتیب به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره و بازرس انتخاب شدند.

385 کلیک ها  پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1395 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا