منتخب مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی:

منتخب مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی:
علی اکبری
  • منتخب مردم شیرازدرمجلس شورای اسلامی گفت: اينك بار دگر در نيمه ارديبهشت ، به بهانه روز شيراز نام شيراز بر زبان ها جاري مي شود و نام اين كلان شهر فرهنگي در كنار واژه هايي چون طراوت ، گل ، سرزندگي ، بهار و سرانحام پايتخت فرهنگي ايران زمين جاي می شود.
نبايد درهفته شیراز به حركتهاي نمادين اكتفا كرد

به گزارش خبرآنلاین ازشیراز،علی اکبری که ظهر امروزجمعه  در جمع خبرنگران سخن می گفت با بیان اینکه ارديبهشت در شيراز با زاد روز شاعر شيرين سخن ايران زمين سعدي شيرازي آغاز مي شود و پايان ارديبهشت در شيراز هم با نكو داشت نام فيلسوف مشهور ايران زمين صدرالمتالمين ملاصدرا شيرازي همراه است  افزود:تقارن اين ميلادها واتفاقات خوب درادیبهشت شیراز، فضائل بهار را دو چندان ميكند .

وی افزود: نبايد درهفته شیراز به حركتهاي نمادين اكتفا كرد، بلكه فرصتي است كه بايد ظرفيت هاي خارق العاده شيراز را به دنيا معرفي كرد و تلاش نمود تا زمينه توسعه گردشگری در این شهر فرهنگی فراهم شود .

اکبری با بیان اینکه بایدطی یک کارکارشناسانه ضمن مرور سابقه درخشان علمي و فرهنگي شيراز و تكريم مفاخر فرهنگي و صاحبان انديشه در شيراز چراغ ذوق و ادب و هنر را براي نسل هاي آينده روشن نگه داشت ،افزود:روز شیراز فرصتي است براي مرور توانمنديها و توسعه شيراز و شناسايي نقاط قوت و ضعف آن و بايد روز شيراز را به روز پاسخگويي مسئولين تبديل كرد و از آنان خواست كه مروري بر كارنامه توسعه شيراز داشته باشند .

منتخب مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی اضافه کرد:در روز شيراز بايد با يك برنامه جامع اذهان عمومي را به رفتارهايي كه منجر به تعالي اجتماعي و احياي هويت ملي و افزايش معرفت جوانان و نوجوانان به مفاخر ملي و چهره هاي ماندگار اين شهر مي شود ، هدايت کرد

اکبری درپایان  ابراز امیداوری کرد تا با وحدت و همدلی  و تلاش مسئولان و مشاركت مردم ، شيراز به جايگاه بلندش ارتقاء یابد.

547 کلیک ها  پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1395 09:11
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا