طرح ممنوعیت تردد غیرضروری خودروها درفارس اجرایی می شود/تردد غیرضروری شامل جرائم رانندگی می شود

طرح ممنوعیت تردد غیرضروری خودروها درفارس اجرایی می شود/تردد غیرضروری شامل جرائم رانندگی می شود
   

راستین آنلاین:رئیس پلیس راهور فارس گفت: طرح ممنوعیت تردد غیرضروری خودروها در آستانه روز طبیعت، از ۱۲ تا ۱۵ فروردین در فارس اجرا می شود و متخلفان نیز جریمه خواهند شد.


مصطفی عباسی با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد غیرضروری خودروها از در منازل، گفت: با هدف کنترل سفرهای غیرضروری و کاهش تردد خودروها در آستانه روز طبیعت، از ۱۲ تا ۱۵ فروردین، خودروهایی که در جاده های استان اقدام به ترد غیرضروری می کنند، توسط دوربین جریمه می شوند.
رئیس پلیس راهور فارس افزود: جریمه خودروهای متخلف در جاده های استان، توسط دوربین ها اعمال می شود اما در سطح شهر، ماموران پلیس به کنترل تردد خودروها در این بازه زمانی، اقدام می کنند.
وی اضافه کرد: بر این اساس خودروهایی که تردد غیر ضروری و یا قصد رفتن به طبیعت را دارند، توسط ماموران پلیس، شناسایی و جریمه می شوند.
عباسی تاکید کرد: طرح ممنوعیت تردد خودروها در جاده ها و سطح شهرها با هدف مقابله با شیوع کرونا در آستانه روز طبیعت در فارس انجام می شود و لازم است تا مردم برای حفظ سلامت خود و سایرین، توجه و همکاری لازم را داشته باشند.
گفتنی است، این طرح برای مقابله با بیرون رفتن مردم در این ایام و جلوگیری از حضور آنها در طبیعت، حتی پارک ها اجرا می شود و تا ۱۵ فروردین ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام /  101
3573 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 فروردين 1399 19:46
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا