فعالیت بازار و اصناف در فارس محدود شد/کلیه مراکز سیاحتی، زیارتی، اقامتی، ورزشی وآموزشی تعطیل شد

راستین آنلاین :استاندار  فارس با اشاره به اقدامات و تصمیمات  ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: برای مدیریت و جلوگیری از اسکان مهمانان نوروزی در منازل اجاره ای؛ هماهنگی های لازم با مراجع قضایی انجام گرفته و با خاطیان به شدت برخورد می‌شود.

 عنایت الله رحیمی  با بیان اینکه ممانعت از برگزاری هرگونه تجمع  از جمله اهداف دستگاه‌های امنیتی و انتظامی در جلوگیری از  شیوع ویروس کرونا به شما می رود افزود: تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری از جمله تصمیمات این ستاد برای کاهش مراجعات و تردد مردم به شما می رود و ما تلاش می کنیم تا با همکاری  اصناف به مرحله بالاتری در کنترل این بیماری دست یابیم و در همین خصوص از مورخ بیست و سوم اسفند ماه   در شیراز تنها فعالیت صنوف ضروری مثل نانوایی؛ میوه و تره بار‌؛ خواروبار و لبنیات و قصابی و مرغ و ماهی و داروخانه ها مجاز است.
 
 استاندار فارس تامین مایحتاج افراد آسیب پذیر و تحت پوشش را از دیگر اقدامات این ستاد عنوان کرد و گفت: بخش اعظمی از کارکنان دولت و خانواده آنان با دور کاری در منزل تحت مراقبت قرار گرفته اند و در این زمینه امیدواریم مردم با بهره گیری از خدمات الکترونیکی دولت مشار کت بهتری در کاهش تردد و کاهش شیوع این بیماری داشته باشند.
وی همچنین با ذکر این نکته که هتل ها تحت هیچ شرایطی میهمان نمی پذیرند گفت :‌کلیه مراکز سیاحتی، زیارتی، اقامتی، ورزشی، آموزشی تعطیل هستند. 
 
رحیمی اظهار داشت: اطلاع رسانی های به موقع  و همکاری  دستگاه‌های متولی نقش بسزایی در کنترل شرایط بحرانی  داشته و مردم باید تنها از رسانه  ملی و مراجع رسمی از  اخبار مطلع شوند.
انتهای پیام /  101
531 کلیک ها  آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 اسفند 1398 16:52
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا