درخواست عضو شورای اسلامی شهر شیراز از استاندار فارس/شیراز را قرنطینه کنید

درخواست عضو شورای اسلامی شهر شیراز از استاندار فارس/شیراز را قرنطینه کنید
   

راستین آنلاین :نماینده مردم شیراز در شورای اسلامی شهر شیراز از استاندار فارس خواست تا این شهر را در مواجهه با ویروس کرونا قرنطینه کند.

در نامه سید احمد رضا دستغیب که یک نسخه از آن نیز به پایگاه خبری تحلیلی راستین آنلاین ارسال شده آمده است :
 
استاندار محترم فارس
جناب آقای دکتر رحیمی
 
با سلام 
احتراما همانگونه که مطلعید ورود بیماری اخیر کرونا (ویروس کووید ۱۹) به کشور و استان فارس ،  تعداد زیادی از هموطنان و شهروندان شیرازی را مبتلا کرده است . در این میان ، عدم رعایت نکات بهداشتی توسط عده ای از شهروندان به ویژه در مراکز پر تردد شهر و همچنین کمبود وسایل بهداشتی مانند مواد ضد عفونی کننده و وسایل ایمنی ، موجبات نگرانی وناراحتی شهروندان را فراهم آورده است و متاسفانه شاهد افزایش آمار مبتلایان به این ویروس در شیراز هستیم که قطعا" با بی توجهی ، شاهد افزایش بیشتر انتشار و ابتلای مردم به این ویروس خواهیم بود. 
بنابراین اینجانب به عنوان نماینده اول مردم شیراز در شورای اسلامی شهر شیراز ، از جنابعالی به عنوان نماینده ارشد دولت در استان فارس درخواست دارم که با تصمیم درست و قاطع و استفاده از تجارب دیگر کشورها در مهار و مبارزه با این ویروس منحوس ، نسبت به قرنطینه کامل شهر شیراز ، دستور عاجل صادر فرمایید و مانع از بروز یک فاجعه انسانی در شهر شیراز گردید .
امروز مطالبه افکار عمومی مردم شیراز از جنابعالی این است که با استفاده از نیروهای نظامی و انتظامی ، نسبت به این امر اقدام فوری بعمل آورید بدیهی است کوتاهی در این وظیفه ، به هیچ عنوان قابل چشم‌ پوشی نیست .
در خاتمه از فداکاری پزشکان ، پرستاران ، کادر پزشکی و همه دست اندرکاران مبارزه با این بیماری ، تشکر و سپاسگزاری می کنم ، نام آنان بر بلندای تاریخ ایران خواهد ماند .
انتهای پیام /  101
577 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 18 اسفند 1398 21:20
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا