تعطیلی میدان میوه وتره بار شیراز صحت ندارد/میادین روزانه ضدعفونی می شوند

تعطیلی میدان میوه وتره بار شیراز صحت ندارد/میادین روزانه ضدعفونی می شوند
   

  راستین آنلاین :رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی گفت: میادین میوه و تره بار و بازارچه های خدماتی روزانه و به صورت مستمر ضدعفونی می شوند و تعطیلی این میادین صحت ندارد.

 
رسول عباسی با اشاره به برخی شایعات منتشر شده در خصوص تعطیلی میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: با توجه به اهمیت تامین میوه و تره بار شهروندان محترم در این شرایط خاص، میدان مرکزی و بازارچه های سطح شهر به فعالیت خود ادامه می دهند.
 
وی با اشاره به سایر اقدامات این سازمان در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا افزود: تعطیلی جمعه بازار و بازارهای هفتگی، تعطیلی اغذیه فروشی های پارک ها و بوستان ها، تهیه دستورالعمل الزام رعایت موارد بهداشتی برای غرفه داران میدان مرکزی و پلمپ ۴۰ واحد محل خرید و فروش ضایعات از جمله این اقدامات است.
 
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اضافه کرد: ضد عفونی کردن بازارچه های خدماتی و میدان میوه و تره بار مطابق دستورالعمل های اجرایی به صورت مستمر انجام می شود و مکاتبات لازم برای رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل های بهداشتی به غرفه داران و اتحادیه بارفروشان میدان میوه و تره بار انجام شده است.
انتهای پیام /  101
1809 کلیک ها  آخرین ویرایش در یکشنبه, 11 اسفند 1398 19:04
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا