خیرین نقش مهمی درارتقاء جایگاه آموزش وپرورش فارس دارند

راستین آنلاین :مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس گفت: فارس در زمینه ساخت فضاهای آموزشی و پرورشی با حضور خیرین از رتبه بالایی در کشور برخوردار است.

 
 علی عسکر نجفی در حاشیه مراسم افتتاح آموزشگاه خیر ساز برکاتی در آموزش و پرورش ناحیه دو شیراز ،گفت : ساخت فضاهای آموزشی از اقدامات مهمی است که آموزش و پرورش برای بالا بردن کیفیت آموزشی در دستور کار خود قرار داده است .
 
او با اشاره به نقش خیرین مدرسه ساز افزود : فارس در زمینه ساخت فضاهای آموزشی و پرورشی با حضور این خیرین از رتبه بالایی در کشور برخوردار است و امسال با هزینه 130 میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز استان برای آموزش و پرورش مدرسه ساخته خواهد شد. 
 
نجفی اضافه کرد : خیرین با درک بالایی که از وضعیت آموزش و پرورش دارند هر ساله بدون توجه به شرایط و موقعیت اقتصادی که در جامعه است، کمک های بسیار خوبی را به آموزش و پرورش داشته اند و امیدوارم ان شاءاله این روند ادامه پیدا کند .
 
 او بیان کرد : انتظار داریم خیرین با توجه به اینکه تعداد قابل توجهی از مدارس استان فرسوده است و نیاز به بازسازی دارند، ان شاءاله به کمک آموزش و پرورش بشتابند تا دانش آموزان عزیزمان در فضای استاندارد تحصیل کنند . 
 
گفتنی است آموزشگاه خیر ساز برکاتی در زمینی به مساحت 4000 متر مربع و زیر بنای 2500 مترمربع  در دو طبقه ساخته شده است .
 
این آموزشگاه  24 کلاسه با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد تومان توسط خیر محترم آقای قاسم برکاتی و  با مشارکت دولت احداث گردیده است و بیش از 800 دانش آموز را در خود جای داده است .
انتهای پیام /  منصوره خسروبیگ
136 کلیک ها  آخرین ویرایش در سه شنبه, 22 بهمن 1398 08:58
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا