بی رمقی فضای انتخابات/شهردار سابق شیراز به دنبال داغ کردن تنور انتخابات

بی رمقی فضای انتخابات/شهردار سابق شیراز به دنبال داغ کردن تنور انتخابات
   

راستین آنلاین:اگرچه تن سرد و‌سوز زمستان، انتخابات امسال را هم‌ بی رمق کرده اما کاندیداهای تایید صلاحیت شده در روزهای پایانی در تلاش هستند تا کج دار و مریز هم تبلیغات زیر پوستی داشته باشند و هم مردم را برای حضور در پای صندوق های رای مجاب کنند.


شرایط به گونه ای است که بی رمقی در کلانشهرها بیش از شهرستان ها و شهرهای کوچک قابل مشاهده است.
روند تایید صلاحیت های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اگرچه بسیاری را دلزده کرده اما افراد شاخصی هم تایید شده اند تا انتخابات را میدان داری و شور و حرارت در طرفداران خود ایجاد کنند.
این روزها از بعضی خیابان های شیراز که عبور میکنی درهایی باز و بسته می شوند که در همان نگاه اول به اذهان متبادر می شود که اینجا حتما ستاد یک کاندیداست.
یکی از خیابان های بلوار بعثت از جمله آنهاست . کمی که نزدیک تر شوی متوجه رفت و آمد ادم هایی می شویی که تیپ شان‌ تیپ جوانی و خاص از جنس مدیران قبلی و فعلی شهری است.
آنجا ستاد علیرضا پاک فطرت، شهردار سابق است.
کسی که جزو معدود مدیران شهری است که اقدامات عمرانی اش در این شهر نقل تاکسی های خطی و ویژه است و تقریبا همه مردم این کلانشهر او را با نام می شناسند.
او متولد سال ۱۳۳۸ در شهر شيراز است که تحصیلات ابتدایی تا دبیرستان خود را در این شهر گذرانده و در دوره جوانی و با آغاز جنگ تحمیلی، به صورت داوطلبانه به جبهه های جنگ اعزام می شود.
او پس از جنگ، ليسانس مهندسي عمران (راه و ساختمان) خود را از دانشگاه جندی شاپور اهواز می گیرد  و پس از این دوره، به عنوان مدير كل دفتر فني استانداري استانهای كهگيلويه و بويراحمد، خوزستان و بوشهر مشغول به خدمت می شود.در مقطعی نیز به سمت قائم مقام مدير كل دفتر فني و رئیس دفتر نظارت عالیه استانداري فارس منصوب شده پس از آن به عنوان مدير اجرايي ستاد باغات قصردشت شیراز معرفی می شوذ.
پاک فطرت در سال 1383 دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسي شهرسازي گرایش برنامه ريزی شهری و منطقه ای از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز اخذ کرد و در سال 1385 به مدت 4/5 سال به عنوان شهردار منطقه 5 شیراز، خدمات زیادی را به این منطقه از شهر ارائه کرد و در مهرماه سال 1389 به عنوان شهردار کلانشهر شیراز معرفی و منصوب شد و تا شهریور 1396 به مدت 7 سال مشغول خدمتگزاری به شهروندان شهر شیراز بود.
 شهردار سابق شیراز، در سال 1397 پس از 6 سال تحصیل در دوره دکتری دانشگاه اصفهان، مدرک دکتری خود را در رشته جغرافيا و برنامه ريزي شهري از این دانشگاه اخذ کرد.
او همواره به عنوان عضو پایه یک سازمان نظام مهندسی استان فارس و کارشناس ماده 27 این سازمان و همچنین کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان، فعالیت‏ های زیادی در عرصه خدمت به شهر و شهرسازی داشته و امروز در قامت کاندیدای مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی  به دنبال جذب افکار عمومی برای تصدی از چهار کرسی مجلس در شیراز است.
انتهای پیام /  101
195 کلیک ها  آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 بهمن 1398 22:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا