یک انتصاب درشهرداری شیرازبادو پیام خاص

یک انتصاب درشهرداری شیرازبادو پیام خاص
محمدرضا دهقانی

راستین آنلاین:پس از مدت ها بالاخره اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز صاحب مدیر کل شد تا یکی از کلیدی ترین مسئولیت های شهرداری یعنی بیرونی ترین لایه این سازمان در ارتباط با بدنه اجتماع از بلاتکلیفی بیرون آید.

شهردار شیراز که به نظر می رسد پس از رفتن محمد جواد کشاورزی از این مسئولیت با وسواس خاصی به دنبال جایگزین برای نیروی نزدیک به احمدتنوری بود،بالاخره حکم مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیرازرا به نام محمدرضا دهقانی صادر کرد تا به حرف و حدیث های چند مدت گذشته پیرامون عدم استقبال وی از مدیر شدن دهقانی در شهرداری پایان دهد.

مدیرکل جدیداداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیرازکه از نیروهای نزدیک به رئیس شورای اسلامی شهر شیراز است و پیش از این مدیر کل حوزه سید احمد رضا دستغیب در شورای اسلامی این شهر بود،درساختار قدیم شهرداری شیرازبه نوعی اولین معاون فرهنگی شهرداری محسوب می شد که بسیاری انتظار داشتند ،حیدراسکندرپور پیش از این از وی برای همکاری در حوزه های فرهنگی دعوت به عمل آورد.

انتظاری که به اعتقاد برخی ناظران برتحولات شورای شهر و شهرداری شیراز درمیان برخی اختلاف نظرهای دستغیب و اسکندرپور به فراموشی سپرده شد.

حالا با این انتصاب ضمن اینکه بوی حل اختلاف بین این دونفر به مشام می رسد،به نظر می رسد که شهردار نیز به توانایی های دهقانی پی برده است.

سیگنال های این موضوع را می توان از صحبت های  معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز نیز دریافت کرد.

محمد هادی هاشم پور درمراسم معارفه محمد رضا دهقانی ضمن تاکید بر تخصصی بودن حوزه روابط عمومی و پیچیدگی های خاص آن ، دهقانی را مدیری با سابقه عملکرد طولانی در شهرداری، شورای شهر و سایر سازمان و نهادهای های کلانشهر شیراز معرفی کرد و افزود: این تجربه می تواند منجر به همگامی و هماهنگی بیشتر روابط برون سازمانی مجموعه مدیریت شهری و ارتقای جایگاه روابط عمومی شود.

حالا باید دید محمدرضا دهقانی که پیش از این مشاور عالی شورا و مدیرکل حوزه شورا و امور شهرداری بوده و سوابقی نظیر رییس روابط عمومی شهرداری شیراز، مدیر فرهنگی شهرداری شیراز، رییس اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مشاور عالی فرهنگی رییس شورای شهر، مشاور سازمان قطارشهری شهرداری شیراز، مجری نخستین طرح مدون آموزش شهروندی شهرداری شیراز، معاون شرکت بین المللی نمایشگاه های استان فارس، جانشین مدیر مسئول و سردبیر مجله «با شما» و ... را درکارنامه دارد، می تواند و یا فضا خواهد یافت تا  انتظارات شهردارشیراز را که برنامه ریزی و به کارگیری شیوه های مناسب اطلاع رسانی؛ سیاست گذاری، برنامه ریزی و بسترسازی برای ایجاد و تقویت ارتباطات چندسویه و تعامل مدیریت شهری با نخبگان، اقشار خاص و عموم مردم، سازماندهی و تنظیم ارتباطات برون سازمانی، برنامه ریزی جهت آگاهی بخشی و آموزش فرهنگ شهروندی، سیاست گذاری و برنامه ریزی جهت معرفی، تبلیغ و تصویرسازی مثبت از شیراز در عرصه داخلی و بین المللی به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) و پایتخت فرهنگ و تمدن اسلامی – ایرانی است رابرآورده سازد یا خیر؟

1419 کلیک ها  سه شنبه, 21 اسفند 1397 03:21
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا