• استاندار فارس:

مرودشت در سپهر ایران اسلامی می درخشد

مرودشت در سپهر ایران اسلامی می درخشد
عنایت اله رحیمی

راستین آنلاین:استاندار فارس گفت: مرودشت با سابقه تمدنی عظیم و غنی و ظرفیت های فراوان در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و ادبی در سپهر ایران اسلامی می درخشد.

 عنایت اله رحیمی در مراسم افتتاح چندین مجموعه ورزشی در شهرستان های پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار داشت: جوانان برومند و ورزشکاران خوبی که شهرستان مرودشت به جامعه ورزشی کشور تقدیم کرده است ذخایر انسانی این شهرستان محسوب می شوند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به این که از ابتدای دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی در حوزه ورزش در استان فارس رقم خورده است، افزود: امیدواریم همچنان این مسیر با افتخارآفرینی و معرفی ورزشکاران برجسته ملی و بین المللی تداوم داشته باشد.
گفتنی است در سفر وزیر ورزش و جوانان به استان فارس یک سالن ورزشی چند منظوره در همت آباد پاسارگاد با 800 متر مربع زیربنا، یک سالن ورزشی در روستای حسین آباد ارسنجان با یک هزار و 200 متر مربع زیربنا و یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار و همچنین خانه تکنواندو مرودشت با 360 متر مربع زیربنا و سالن چند منظوره بانوان با یک هزار و 300 مترمربع زیربنا افتتاح شد.
همچنین در این سفر خوابگاه ویژه ورزشکاران در شهرستان ارسنجان با 250 متربع زیربنا با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار فارس کلنگ زنی شد.
340 کلیک ها  شنبه, 18 اسفند 1397 15:24
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خرید بلیط هواپیما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

بالا